Home / Noderīgi / Kādām Zodiaka zīmēm piemīt spēcīga enerģētika

Kādām Zodiaka zīmēm piemīt spēcīga enerģētika


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Jēdziens “ļauna acs” ir nācis no senatnes – tā dēvēja cilvēku, kurš spēja nobrīnēt vai uzlikt lāstu.

Ir jābūt ļoti spēcīgai enerģētikai, lai varētu projicēt savu negatīvismu uz otru, un dažiem tas izdodas pat neapzināti. Atliek novēlēt kādam ļaunu, slikti paskatīties, kā cilvēkam pēc tam pasliktinās pašsajūta, sākas slimība vai vispār notiek kāda nelaime. Sevišķi nobrīnēšanai pakļauti bērni, jo ir ļoti ievainojami.

Parasti “prasme” nobrīnēt piemīt no pašas dzimšanas un kaut kādā mērā ir atkarīga no jūsu zodiakālās piederības. 

Dvīņi, Skorpions, Mežāzis, Zivis – tie ir zvaigznāji, kam piemīt spēcīgs domas un vārda spēks. Šo Zodiaka zīmju pārstāvji spēj ar vienu vienīgu vārdu vai skatienu nosūtīt cilvēkam negatīvu enerģiju. 

Pēc horoskopa Skorpioni bieži to dara tīšām. Daudzi no viņiem lieliski zina par savām neparastajām spējām un to izmanto.

Dvīņiem nobrīnēšanas process bieži notiek neapzināti. Dvīņiem patīk parunāt, apspriest, novērtēt, pakritizēt. Reizēm aiz šīm viņu šķietami nevainīgajām frāzēm slēpjas enerģētiskās briesmas. Dvīņiem tiek ieteikts uzmanīgi sekot savu domu plūsmai, citādi viņi var nodarīt ļaunu arī saviem tuviniekiem.

LASI ARĪ ŠO: Mīlestība liek jums mirdzēt! 6 iemesli, kāpēc mīlestība liek jums izskatīties pārsteidzoši

Zivis un Mežāži var ilgi sevī glabāt aizvainojumu, negatīvas domas par kādu, un rezultātā viņu pāridarītājs tiks sodīts. Ļoti bieži šo divu zvaigznāju pārstāvju vārdi un draudi piepildās realitātē. Domājot slikti par cilvēku, vēlot viņam bēdas, Mežāži un Zivis paši kļūst par savas nobrīnēšanas upuri. Citam nosūtītais negatīvisms agri vai vēlu atgriežas atpakaļ pie viņiem. Tieši tādēļ viņiem iesaka mācīties domāt pozitīvi.

Visām pārējām Zodiaka zīmēm – Aunam, Vērsim, Vēzim, Lauvai, Jaunavai, Svariem, Strēlniekam, Ūdensvīram nepiemīt spilgti izteiktas nobrīnēšanas un lāsta spējas, ja neņem vērā izņēmuma gadījumus un individuālas dzimšanas datuma īpatnības. 

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …