Home / Latvijā / Jaunākā informācija par vakardienas slepkavību, vainīgais aizturēts

Jaunākā informācija par vakardienas slepkavību, vainīgais aizturēts


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Aizdomās par vairāku personu slepkavības mēģinājumu mežā Juglas mikrorajonā aizturēts vīrietis
Valsts policijas likumsargi šorīt ir aizturējuši vīrieti, kurš vakar, 12. aprīļa vakarā mežā Rīgā, Stāmerienas ielā, nošāva kādu vīrieti, bet vēl vienu ievainoja. Pirmstiesas izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka noziegums izdarīts sadzīviska konflikta laikā, kas izcēlies starp aizdomās turēto un četru vīriešu kompāniju. Četrotne, tostarp bojāgājušais un ievainotais, ar aizdomās turēto iepriekš nav bijuši pazīstami. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un šobrīd turpinās darbs ar aizturēto.
Jau ziņots, ka vakar, 12. aprīlī, pirms pulksten 19.30 Valsts policija saņēma informāciju, ka Rīgā, Stāmerienas ielā, mežā netālu no tirdzniecības centra “Alfa” ir nošauta viena persona, bet vēl viena – ievainota. Iespējamā vainīgā persona notikuma vietu bija pametusi. Valsts policija nekavējoties izsludināja plānu “Slazdi”. Tika iegūti attēli ar aizdomās turēto vīrieti un tie izplatīti sabiedrībai personas atpazīšanai.
Pateicoties iedzīvotāju sniegtajai informācijai, divu stundu laikā tika noskaidrota vīrieša identitāte un uzsākts darbs viņam piekritīgajās adresēs. Ap pulksten sešiem no rīta Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona policisti un kriminālpolicisti vīrieti aizturēja.
Aizturētais ir dzimis 1967. gadā un iepriekš nav sodīts.
Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka starp vīriešu četrotni, kas tobrīd staigājusi pa mežu, un starp aizdomās turēto izcēlies sadzīviska rakstura konflikts. Tā laikā viņš ar sev līdzi paņemto nereģistrēto ieroci nošāvis vienu no vīriešiem. Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka viņš šāvis arī uz pārējiem vīriešiem, taču viņi no notikuma vietas aizbēguši. Vienam no konfliktā iesaistītajiem vīriešiem iešauts plecā. Ārstniecības iestādē viņam sniegta medicīniskā palīdzība un viņš no tās jau izrakstīts.
Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 118. panta 2. punkta un 15. panta 4. daļas – par divu vai vairāk personu slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no 15 līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …