Home / Pasaulē / Karaļnama skandāls: Beidzot atklājies, kurš līdz sirds dziļumiem aizvainoja Meganu un Hariju

Karaļnama skandāls: Beidzot atklājies, kurš līdz sirds dziļumiem aizvainoja Meganu un Hariju

Kad princis Harijs ar sievu Meganu Mārklu un pirmdzimto dēlu Ārčiju pārcēlās uz dzīvi ASV, viņi atklāja, ka kāds ļoti tuvs karaliskās ģimenes loceklis atļāvies pajautāt par to, kāda būs gaidāmā mazuļa ādas krāsa, izrādot nepatiku pret iespējamu tumšu ādas krāsu.

Lai gan Harijs un Megana izrādīja savu sašutumu un aizvainojumu par šādu rīcību, tomēr arī intervijā ar Opru viņi nenosauca nevienu vārdā, sakot, ka nevēlas atklāt, kurš tieši izteicis šīs rasistiskās piezīmes. Nu nākusi klajā informācija, ka tas ir bijis Harija tēvs – princis Čārlzs. Saskaņā ar Kristofera Andersena grāmatu “Brothers and Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan”, 73 gadus vecais vīrietis apšaubīja, kāda varētu būt viņa gaidāmā mazbērna sejas krāsa.

Uz apgalvojumiem, ka princis Čārlzs vaicājis Harijam un Meganai par mazuļa Ārčija ādas krāsu, ir reaģējusi arī Bekingemas pils, sakot, ka tie ir “izdomājumi un nav komentāru vērti”.

Saskaņā ar autora Kristofera Andersena grāmatu “Brothers And Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan”, Čārlzs sarunā ar sievu Kamillu apšaubīja, kāda varētu būt viņa mazbērna sejas krāsa. Diskusija, iespējams, notika tajā rītā, kad Harija un Meganas saderināšanās tika oficiāli paziņota, 2017. gada 27. novembrī, teikts grāmatā. Kāds ļoti pietuvināts avots karaliskajam autoram stāstīja, ka Čārlzs Kamillai teicis: “Nez, kā izskatīsies bērni.”

Tiek apgalvots arī tas, ka Kamilla bijusi ļoti pārsteigta par komentāru un atbildējusi: “Nu, absolūti lieliski, es esmu pārliecināta.” Iekšējās informācijas avots apgalvo, ka Čārlzs pēc tam pazemināja balss toni un jautājis: “Es domāju, kāda, tavuprāt, varētu būt viņu bērnu ādas krāsa?” Andersens raksta, ka viņš uzdeva jautājumu nevainīgā veidā un pēc tam, kad čuksti pieņēmās spēkā, komentāriem tika piešķirts draudīgāks pagrieziens.

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …