Home / Noderīgi / Kas liecina par to, ka mājas ir slikta enerģija. Kā no tās atbrīvoties?

Kas liecina par to, ka mājas ir slikta enerģija. Kā no tās atbrīvoties?

Ap mums pastāv un ir klātesošas negatīvās enerģijas. Reizēm, neskatoties uz to, ka cenšamies palikt pozitīvi savā dzīvē, mājā var būt slikta enerģija. Cilvēka mājām ir jābūt viņa svētnīcai – vietai, kur uzlādēties, atjaunot enerģiju, gūt prieku un atpūsties. Negatīva enerģija var izraisīt sliktu veselību un strīdus ģimenē. Tas padara cilvēkus slinkus, nomāktus un piktus. Negatīvā enerģija izsūc pozitīvo no prāta un ķermeņa un liek justies vājam un nogurušam. Ja mājas telpa šķiet nepatīkama, iespējams, ir pienācis laiks iztīrīt no mājas negatīvo un slikto enerģiju, ienest mājā svaigu un tīru enerģiju.

Atver logus saules gaismai un svaigam gaisam
Izmanto saules gaismas pozitīvo spēku. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā mājās iztīrīt toksīnus un negatīvo enerģiju, ir vienkārši atvērt logus. Atver aizkarus, lai telpā iekļūtu dabiskā gaisma, ielaid svaigu gaisu – tas izvadot sliktu enerģiju. Daudz dabiskās saules gaismas var uzlabot depresijas simptomus un uzlabot garastāvokli.

Atbrīvo un sakārto māju, lai likvidētu negatīvo enerģiju
Nekārtība rada aizkaitināmību un negatīvismu. Tas arī izraisa stresu un nomāc pozitīvo enerģiju. Telpas sakārtošana liek tajā justies mierīgāk un atvērtāk. Ziedo vai atdod lietas, kas vairs netiek lietotas. Turklāt kārtošana atvieglo lietu atrašanu. Iemācies kārtīgi glabāt grāmatas un salocītas drēbes skapī. Izmanto drēbju skapju organizatorus un kastes, lai sīkas lietas būtu kārtīgi saliktas.

Attīri mājas negatīvo enerģiju ar sāli
Sāls spējot absorbēt negatīvo enerģiju no mājas:

Mazgājot mājas grīdu, ūdenim pievieno jūras sāli. Tomēr runā, ka ceturtdienās no šī līdzekļa vajadzētu izvairīties.
Turot jūras sāli stikla bļodā, negativitāte būšot prom no mājām.
Sāls palīdzot mazināt negatīvas sekas. Ieejas apsmērēšana ar akmeņsāls piesātinātu ūdeni kavējot negatīvismu.
Noskaties zemāk pievienoto video, kurā tiek atklātas sāls maģiskās īpašības!

Turi mājās istabas augus, kas absorbē negatīvo enerģiju
Augi absorbē toksīnus no gaisa, palīdz filtrēt negatīvo enerģiju un veicina pozitīvu enerģiju, mieru un veiksmi. Runā, ka turot bazilika podiņu Z vai ZA pusē, tas varot aizdzīt visas negatīvās enerģijas un radīt labas vibrācijas.

Alveja, izturot nelaimi un negatīvo enerģiju, un ir zināms, ka tā attīra gaisu.
Jasmīns piesaistot progresīvu enerģiju un palīdzot uzturēt attiecības.
Naudas koks jeb kraula, spatifīlas un pušķu hlorofīts radot labas sajūtas un veiksmi un izraidot nelabvēlīgas noskaņas.
Sveču, augu dedzināšana
Salvija ir aromātisks augs, ko izmanto gan medicīnā, gan pārtikā. Uzskata, ka dedzinot salvijas lapas, ļaujot dūmiem attīrīt gaisu mājās. Pirms salvijas dedzināšanas jāatver logs, lai dūmi izplūstu ar visu negatīvo enerģiju.
Aizdedzinot aromātiskās sveces un aromātiskās eļļas, tiekot likvidēta negatīvā enerģija.
Kampara iedegšana, īpaši vakara laikā mājās, esot lielisks veids, kā uzlabot pozitīvo enerģiju.
Sandalkokam un lavandai esot pārsteidzošs dziedinošs spēks, lai neitralizētu sliktās frekvences.
Skaņas izmantošana, lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas
Skaņa pārvieto enerģiju un spēj negatīvo enerģiju pārvērst pozitīvā enerģijā.

Svinīgo zvanu mūzika palīdzot izjaukt negatīvās enerģijas modeli un veicinot veselīgas enerģijas plūsmu.
Tibetas dziedošās bļodas esot vēl viens veids, kā līdzsvarot enerģiju mājās.
Vienkāršs līdzeklis, lai atbrīvotos no stagnācijas vai negatīvas enerģijas, esot rokas zvaniņa zvanīšana visā mājā.
Labākais veids, kā kliedēt negatīvo enerģiju mājā un sevī, esot mantru daudzināšana vai klausīšanās.

Ūdens strūklaka
Ūdens strūklakas mājā (mākslīgās, mazās) radot labu enerģiju ar maigu, mierīgu un relaksējošu skaņu. Pareizs ūdens strūklakas novietojums ir svarīgs, jo tas novirzot mājas enerģiju. Ideāls ūdens strūklakas virziens esot ziemeļi, jo tā tiekot aicināta pozitīvā enerģija mājās. Novieto dekoratīvo ūdens strūklaku dzīvojamā istabā, netālu no galvenās ieejas, lai novērstu negatīvas enerģijas iekļūšanu mājās. Strūklaka esot jānovieto tā, lai tās ūdens plūst mājas virzienā, nevis uz izeju no mājas.

Mēbeļu pārkārtošana
Laimīgas mājas ir vieta, kur enerģija plūst brīvi un kalpo kā vieta, kur atpūsties un kopt sevi un ģimeni. Reizēm, kad smagās mēbeles netiek ilgi pārvietotas, tās zem un ap tām savāc daudz putekļu. Iztīri un pārkārto mēbeles pat stūros, jo tur var uzkrāties stagnējoša enerģija. Mēbeļu pārkārtošana palīdzēs pārvietot enerģiju. Sakārto mēbeles tā, lai tās netraucētu kustēties.

Dziedinoši kristāli negatīvās enerģijas noņemšanai
Dziedinošo kristālu izmantošana varot veicināt auglīgu enerģiju plūsmu un noņemt negatīvās, toksiskās enerģijas. Kristāli varot pārveidot ķermeņa, prāta, kā arī vides enerģiju. Pakarinot dažus kristālus pie logiem un durvīm vai novietojiet tos stūros un pie ieejām, tiekot attīrītas negatīvās enerģijas.

Viens no labākajiem kristāliem telpas enerģijas attīrīšanai esot melnais turmalīns. Attīrošai iedarbībai varot izmantot arī selenīta kristālu, rožu kvarcu, nefrīta akmeni un ametistu. Izmanto kristālus radoši kā daļu no sava interjera dekoriem.

Spoguļu izmantošana, lai novērstu negatīvo enerģiju
Spogulis, iespējams, ir maģiskākais priekšmets katrā mājā. Spoguļi, ja tos izmanto pareizi, varot dubultot pozitīvo enerģiju, absorbējot negatīvās enerģijas. Izliekta spoguļa novietošana uz priekšējās sienas, kas ir vērsta uz ārpusi, varot palīdzēt noņemt negatīvo enerģiju. Nekad nenovieto divus spoguļus vienu pret otru, jo tie varot radīt negatīvu enerģiju. Guļamistabā spogulim jābūt novietotam tā, lai neviens cilvēks guļot neatspoguļotos spogulī, bet vislabāk esot spoguļus guļamistabā vispār neizvietot.

Izvēlies piemērotas krāsas, lai izvairītos no negatīvas enerģijas mājās
Mājas interjerā izmantotās krāsas ne tikai ietekmējot noskaņojumu, bet arī tām piemītot ārstnieciskas spējas un varot pat piesaistīt pozitīvu enerģiju.

Izvairies no pārmērīgas sarkanas, melnas vai pelēkas krāsas izmantošanas mājās.
Dzeltenās krāsas pievienošana varot neitralizēt sliktu enerģiju.
Zaļās krāsas līdzsvarojošās un relaksējošās īpašības padara to piemērotu viesistabai un guļamistabai, jo mazinot stresu un tai esot ārstnieciskas īpašības.
Rozā krāsa ienes vidē spēcīgas pozitīvas enerģijas.
Mājās izmanto smilškrāsas, krēmkrāsas, baltas un gaiši zilas krāsas, lai radītu nomierinošu gaisotni.
Vienmēr saglabā gaišu un neitrālu krāsu, kā arī izvairies krāsot griestus tumšās krāsās, piemēram, zilā, melnā vai pelēkā krāsā, jo tās varot radīt negatīvismu.
Pāva spalvas novēršot negatīvo enerģiju
Pāvs tiek uzskatīts par labvēlīgu, jo pāva spalvas absorbējot negatīvo enerģiju. Pāva spalvu turēšana mājā novēršot visa veida enerģijas defektus un neļaujot ļaunajam spēkam iekļūt mājā.

Priekšmeti, kas izplata negatīvu enerģiju
Tiek uzskatīts, ka ērkšķu augi, piemēram, kaktusi, izraisa strīdus un konfliktus. Tāpēc izvairies turēt tos telpās.
Mēbeles ar asiem stūriem varot ne tikai kaitēt, bet arī vairot negatīvo enerģiju. Pārliecinies, ka mēbelēm ir apaļas un gludas malas.

Salauzti vai saplīsuši trauki piesaistot negatīvismu un skumjas. Izmet tos.
Noņem visus mākslas darbu, kas attēlo sāpes, skumjas vai bēdas. Nekarini attēlus ar kara ainām, raudošiem bērniem, kuģu vrakiem, nokaltušiem kokiem, medību ainām, notvertiem dzīvniekiem vai kaut ko līdzīgu. Gleznas liecina arī par Tavu personību.
Nokaltuši augi un kaltēti ziedi radot sliktu enerģiju mājā. Saglabā savus istabas augus veselīgos apstākļos.
Neglabā salauztus vai apstājušos pulksteņus, jo tie radot negatīvu enerģiju.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …