Home / Pasaulē / Krievu meitene apprecējās ar nigērieti. Kā viņiem iet pēc 6 gadiem, un kā izskatās viņu bērni

Krievu meitene apprecējās ar nigērieti. Kā viņiem iet pēc 6 gadiem, un kā izskatās viņu bērni

Pēdējā laikā ir grūti kādu pārsteigt ar laulībām starp dažādu rasu pārstāvjiem. Cilvēki iemīl nevis sejas vai figūras, bet paļaujas uz to, ar ko kopā jūtas labi. 

 

Skaista meitene precas ar tumšādainu vīrieti 21.gadsimtā – tas nav nekāds brīnums. Tomēr ne visas starprasu laulības mēdz būt ilgstošas, atšķirībā no Sašas un Abdulas laulības.

 

Kļūt pr aizjūras prinča sievu ir daudzu meiteņu sapnis. Un reizēm tas piepildās – to pierādīja vienkārša meitene Saša no Iževskas, kas izgāja par sievu pie nigērieša ar aristokrātiskām asinīm.

Savu nākamo sievu nigērietis Abdullahi ieraudzīja pilsētas svētkos 2010.gadā. Toreiz puisis uzstājās kopā ar muzikantiem, sitot bungas. Kad viņš ieraudzīja Sašu, viņa sirds sāka sisties straujāk, un viņš nevarēja no meitenes atraut ne acu. Nigērietis sadūšojās un iepazinās ar Aleksandru, viņi jauki parunājās un apmainījās ar telefoniem. 

Viņi sāka tikties, un drīzumā viņš meiteni bildināja. Viņš bija pārliecināts, ka tieši Saša padarīs viņu laimīgu. Meiteni bildinājums krietni nošokēja. Viņa puisim atteica.  

 

Tomēr Saša atkal viņu satika pēc trim gadiem. Puisis bija ļoti stalts, simpātisks un impozants. 

Viņš aplidoja Aleksandru kā īsts vīrietis.Tāds rakstura stiprums ļoti iepatikās meitenei. Viņa iemīlēja puisi.

TURPINĀJUMU VARAT REDZĒT NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …