Home / Latvijā / Palīdzība nepieciešama Gabriellai Barovskai

Palīdzība nepieciešama Gabriellai Barovskai


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Gabriella Barovska, bērnībā bija ļoti aktīvs bērns , īsti neslimoja, auga pilnvērtīgā ģimenē kopā ar brāli , līdz zaudēja tēvu. Gabriellai ļoti patika lasīt , rakstīt dzeju , piedalījās ļoti daudzās aktivitātēs , arī sportā varēja kādu diplomu iegūt, bija daudzpusīga .

Strādāja uzņēmumā Rīgas Satiksme par sabiedriskā transporta biļešu kontrolieri , sākumā strādāja daudz bet pēc pāris mēnešiem sākās biežas slimības lapas un diemžēl pēc tam bija jāizvēlas vai nu darbs vai nu veselība.


Slimot biežāk sāka jau 8. klasē , bet īsti vecāki tam nepievērsa lielu uzmanību , kad jau bija 16 gadi , sāka nopietnāk slimot , pirmais kas skāra , tā bija ginekoloģija , pazuda cikls , sākās ļoti lielas sāpes , ģīboņi . Atbraucot uz slimnīcu tika konstatēts ; metabolais sindroms ( adipozitāte, aknu steatohepatoze, hiperurikēmija, dislipidēmija, glikozes tolerances traucējumi, insulīna rezistence, policistisko olnīcu sindroms ar smagas pakāpes hirsutismu) sekundāra amenoreja .

Jau tolaik nācās dzert ļoti daudz preparātu to starp hormonus , cukura zāles, ikdienā padsmit tabletes jādzer. Ar to viss diemžēl viss nebeidzās , olnīcas strauji sāka augt, dzemde šausmīgi maza , olnīcas abas nestrādā , vienā no tām ir ļoti daudz folikulu , kuru operācijas ceļā ir jādedzina .

Pēc tam sākās vēl lielākas problēmas , aizcietējumi , no kā tas viss varēja sākties īsti neviens nespēja pateikt , ārsti uzskata , ka visas slimības ir kopīgi saistītas . Sākumā lai spētu “iztukšoties” lietoja microlax , bet pēc tam, bija vēl sliktāk, desmit dienas nebija vēdera izeja , ilgās gulēšanas slimnīcā īsti neko nedeva, bija iekšējā zarnu asiņošana , plīsumi, hemoroīdi , pēc ilgās atrašanās slimnīcā, pamata diagnoze bija hroniski aizcietējumi , sekundāra mikrocitāra anēmija .

Ar laiku sākās problēmas ar holesterīnu , cukuru , problēmas staigāt , jo tomēr kamēr nav bijusi vēdera izeja, bija ļoti grūti , kājas ļima, īsti piecelties nevarēja.

Pēc ilgi pavadaītām dienām slimnīcā , bija uz izmeklēšana – defekogrāfija kurā konstatēja astes kaula deformāciju , un rektocēle , tas ir izaugums taisnajā zarnā , kas nospiež dzemdi , operāciju tajā laikā neviens nepiedāvāja , jo ārsti mēģināja visu novērst ar zālēm , bet diemžēl līdz šim brīdim nekas nav mainījies. Ir palicis tikai sliktāk , dotajā brīdī ārstējas pie diviem onkologiem Daugavpils reģionālajā slimnīcā , onkologs – ginekologs kurš palīdzēs uzaudzēt dzemdi , veikt operāciju olnīcām un onkologs ķirurgs, kurš palīdzēs tikt galā ar zarnām . Uz šo dienu, analīzes nav labas ir problēma ar sarkano asini , kā rezultātā ir nepieciešams hematologs , kā arī endokrinologs kas spētu palīdzēt tik galā ar endokrīno sistēmu . Lai Gabriella dzīvotu pilnvērtīgu un veselīgu dzīvi ir nepieciešami 332 Euro.

Jūs varat palīdzēt Gabriellai ar operāciju un med. Izdevumiem:

Biedrība “Palīdzēsim viens otram”

Reģistrācijas Nr. 40008260372 AS “Swedbank”

Konta nr. LV06HABA0551043090995 vai PayPal : palidzesim.viens.otram@gmail.com

Ar norādi: Gabriella Barovska.

Avots

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …