Home / Noderīgi / Mīlēt sevi, tas nav egoisms…

Mīlēt sevi, tas nav egoisms…

Trīs frāzes par kurām der padomāt.

Mūsu mīlestība pret sevi ir kā trausls dārgums no stikla ar kuru ir jāapietās ļoti uzmanīgi. Jo vairāk tu to pulēsi, jo vairāk skaistuma, mirdzuma un iedvesmas tev tas radīs. Un ir viens noteikums – nekad neatdodiet šo dārgumu citu rokās un neļaujiet to sabojāt.

Ja ievērosi turpmāk rakstīto, tev būs vairāk spēka saglabāt savu mīlestību pret sevi.

  1. Dodot sev to, kā esmu vēts, nenozīmē būt egoistam. Tas ir vajadzīgs, lai saglabātu mīlestību pret sevi. Nereti, kad mēs sākam vairāk uzmanības pievērst paši sev, vairāk rūpēties par sevi, citi sāk apvainot mūs egoismā. Bet mīlestība pret sevi un egoisms ir divas ļoti atšķirīgas lietas. Pieaudzis un harmonisks cilveks nekad nepārpāks robežas veselīgai mīlestībai pret sevi. Viņš labi pārzin savu iekšējo pasauli. Sabiedrībā diemžēl mīlestību pret sevi uzkata par negatīvu īpašību. Kad mēs sakām, ka nevēlamies iet uz tikšanos, bet pavadīt vakaru vienatnē, padomāt par sevi un savām problēmam,mūs uzskata par dīvainiem. Cilvēks, kurš apvaino tevi egoismā, visticamāk nav īsts draugs. Īsti draugi novērtē un ciena mūs un mūsu būttību.
  2. Ir jānoliek robežas, kuras pasargās manu cieņu, individualitāti un unikalitāti. Šis ir pirmais solis uz emocionālo veselību un dvēseles mieru, un harmoniju. Sargā savas robežas, jo bez tām kļūsi vājš, ievainojams un citi varēs viegli iekļūt tavā iekšējā pasaulē, pat sagraut pašvērtējumu. Izvēlies no dzīves labāko. Atceries, tev vienmēr ir izvēle.
  3. Mīlestībai pet sevi ir pārāk liela cena, lai tirgotos. Mīlestība pret sevi ir apbrīnojamais, unikālais sevis formulējums. Tā nozīmē to, kā mēs redzam paši sevi. Šis spēks ir vajadzīgs, lai mēs droši varētu skatīties pretī dzīves grūtībām, ticēt saviem sapņiem un veidot savu personīgo realitāti, kurā mūsu personība justos harmoniski. Mīlestība pret sevi nestāv uz vietas, tā pastāvīgi mainās un aug. Mīlestība pret sevi ļaus apkārtējiem dāvat to, ko jūti pats pret sevi.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …