Home / Pasaulē / Pārim piedzima “dažādu tautību” dvīnītes. Kā tas sanācis, un kā viņas izskatās 23 gadu vecumā

Pārim piedzima “dažādu tautību” dvīnītes. Kā tas sanācis, un kā viņas izskatās 23 gadu vecumā

Katru gadu pasaulē dzimst neparasti cilvēki. Tas ir normāli, un mēs visi pie tā esam pieraduši. Taču šāds gadījums  vēl nebija redzēts, ka dvīnītēm ir ne tikai atšķirīga ādas krāsa, bet viņām vispār ir dažādas nacionalitātes pazīmes. Kā tas varēja gadīties?

Dvīnītes sauc Marija un Lusija, un viņas piedzima 1997.gadā. Un liels bija vecāku izbrīns, ieraugot bērniem atšķirīgu ādas krāsu. Šis gadījums pievērsa visas pasaules uzmanību. Cilvēki bija neizpratnē, kā meitenītes var saukt par dvīnēm, ja viņas ir pilnīgi dažādas.

Lieta tāda, ka mēdz būt divu veidu dvīņi. Ir tādi, pie kuriem mēs visi esam pieraduši – līdzīgi kā divas ūdens lāses, kas piedzimst, ja notiek apaugļošana ar vienu tēva ģenētiskā materiāla vienību ( to pašu –  ar astīti).

Bet mēdz būt citi, daudz retāki – kad pagūst iekļūt nevis viens cilvēciņš ar astīti, bet gan divi. Un šiem diviem ir dažādas ģenētiskās pazīmes. Tieši tā var piedzimt dvīņi ar vienādām mātes, bet dažādām tēva ģenētiskajām pazīmēm. 

 

Kā zināms, vecākiem ar dažādu ādas krāsu dzimst mulati (bērni ar tumšāku ādas toni, bet ne tik tumšu, kā vienam no vecākiem). Arī dažādiem mulatiem ādas krāsa var atšķirties – kādam tā var būt gaišāka, citam tumšāka. 

Gadījumā ar šīm meitenēm vienai no viņām tumšas ādas krāsas pazīme tika 100% nomākta, un viņa piedzima ar gaišu ādas krāsu. Tas gan notiek ārkārtīgi reti, taču, kā redzams, gadās. 

Starp citu, lūk, kā izskatās viņu māte:

Ja paskatāmies uz citiem šīs ģimenes bērniem, redzams, ka arī viņiem nav vienāda ādas krāsa. Kāds ir gaišāks, kāds – tumšāks. Un tā ir sanācis, ka tumšā dvīnīte ir vistumšākā, bet gaišā  – visgaišākā ģimenē. 


JA VĒLIES REDZĒT, KĀ DVĪNES IZSKATĀS TAGAD, VER VAĻĀ NĀKAMO LAPU!

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …