Home / Pasaulē / Prinča Harija un viņas sievas Meganas dzīvē notiek kardinālas izmaiņas ne par labu ģimenei

Prinča Harija un viņas sievas Meganas dzīvē notiek kardinālas izmaiņas ne par labu ģimenei

Tiek izsvērta iespēja izveidot otru mītnes vietu Amerikā un gaidāmo braucienu uz Kaliforniju plāno izmantot kā testu šādam gājienam ar mērķi, lai spētu kaut nedaudz atpūsties no karaliskās ikdienas.

Attiecīgi tiek plānots, ka Harijs ar Meganu nākamgad varētu daudz laika pavadīt hercogienes dzimtenē, proti, ASV. Hercogi plāno svinēt Pateicības dienu kopā ar Meganas māti Doriju Reglandu.

Pārim paredzēts 6 nedēļu ilgas brīvdienas, un jau nākammēnes plānots brauciens uz ASV, kas būs abu pirmdzimtā Ārčija pirmais ceļojums uz ASV.

Megana un Harijs pagājušajā nedēļā izteikuši vēlmi pamest Lielbritāniju. Attiecīgi pāris iepriekš izteica viedokli, ka viena no mītnēm varētu but Āfrika, taču tagad tiek apsvērta iespēja tomēr otru mītnes vietu izvēlēties tieši Amerikā.

Neoficiāli tiek ziņots, ka karaliskais personāls, kas strādā pie karalienes Elizabetes II un prinča Čārlza ir nobažījušies, ka šāds gājiens varētu “likt pamatus abu aiziešanai no ģimenes”.

Viens no iemesliem šādam lēmumam ir nepārtraukts spiediens no preses un sabiedrības.

Megana arī atzina, ka jūtas ļoti ievainojama.

Tāpat viņai esot grūti sadzīvot ar nemitīgo tabloīdu interesi: “Nepietiek tikai ar izdzīvošanu. Tā nav dzīves jēga. Tev ir jāplaukst.”

AVots

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …