Home / Latvijā / Pudniks izpelnās kritiku “Ukrainas tauta ir vainīga pie tā, kas ar viņiem notiek”

Pudniks izpelnās kritiku “Ukrainas tauta ir vainīga pie tā, kas ar viņiem notiek”

Kādreiz Kaspara Pudnika vārds daļai sabiedrības vairāk asociējās ar viņa rosīšanos mūzikas sfērā, bet labu laiku viņš no mūzikanta daudzu izpratnē pārvērties par rupju, agresīvu klaigātāju soctīkos. Pēdējās viņa “pērles” un savārstījumi jau klejo interneta vidē – tiesa, ne jau tādēl, ka Latvijas iedzīvotāji priekā plaudē un piekrīt sacītajam, bet lai pārējie atcerētos šo “varoni”.

Piemēram, kādreizējā Rīgas domniece Sarmīte Pīka facebook raksta: “Brīdi šaubījos, vai neparādu pārāk lielu godu Kasparam Pudnikam, pārpublicējot citātus no viņa savārstījuma.

Bet tomēr nolēmu to izdarīt, lai tauta redz savu “varoni”.

Mani ieinteresēja dziedošo čigānzēnu ansambļa dalībnieka transformācija – no publikas mīluļa par liela mēroga kretīnu!

Laikam jau arī tam ir nepieciešams zināms talants.”

K. Pudnika “pērles”:

* Ar kādām tiesībām valdošie mērgļi atļaujas šķelt sabiedrību? Raut karogus un tad tos uzspraust vai katrā staba galā! Ar kādām tiesībām viņi pie gandrīz katras izglītības iestādes Latvijas karoga vietā izkarina Ukrainas karogu? Ar kādām tiesībām? Vai kāds rīkoja referendumu par šo jautājumu? Vai kāds prasīja tautas nostāju? Protams, ka nē!

* Arī Ralfs Eilands, kurš propagandē krāsaino ideoloģiju, nu ir kļuvis par tautas aizstāvi. Saņēmis idiota sertifikātu no tāda paša idiota (ar Vācijas pilsonību) un lepojas ar to. Nožēlojami! Bet jāklausa kā mamma saka, ko darīt. Es redzēju sapnī, ka Eilandu tiesās par Latviešu tautas nodevību un naida kurināšanu. Ceru, ka šis sapnis piepildīsies!

* Un sapnī redzēju, ka stulbā Medicīnas muzeja vadība tiek izsūtīta uz Sibīriju. Par to, ka kurina naidu Latvijā starp tautām. Ar stulbu, palīgskolas līmeņa plakāta izveidi pretī Krievijas vēstniecībai. Nu nav ko darīt, stulbumam nav robežu!

* Šobrīd, kad primāri ir JĀPARŪPĒJAS par savas tautas cilvēkiem, visi nezin kādēļ skrien rūpēties par Ukrainas tautu. Varētu padomāt, ka viņi paši nevar par sevi parūpēties. Jūs man pasakiet, kad Ukrainas tauta ir rūpējusies par Latviju? Tieši kad?

Sapnī redzēju, ka pati Ukrainas tauta ir vainīga pie tā, kas ar viņiem šobrīd notiek. Tikai un vienīgi viņi paši ir vainīgi pie kara!

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …