Home / Noderīgi / Punkti uz kuriem uzspiežot pēc 5 minūtēm sajutīsi neticamas pārmaiņas

Punkti uz kuriem uzspiežot pēc 5 minūtēm sajutīsi neticamas pārmaiņas


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Uz mūsu plaukstām atrodas punkti, kuri atbild par konkrētiem orgāniem. Spiežot uz noteiktiem punktiem, variet uzlabot savu pašsajūtu. Pamēģiniet tikai 5 minūtes uzspiest uz šiem punktiem un sajutīsiet atšķirību.

1. Īkšķis
Uzspiežot uz šī punkta, variet atvieglot elpošanu, veicināt klepus ārstēšanu un uzlabot vairogdziedzera darbību.

2. Īkšķis.
Uzspiežot uz šī punkta, variet mazināt trauksmi, ārstēt depresiju un mazināt stresu. Tāpat šī punkta masāža ārstē galvassāpēs, sāpes vēderā un uzlabo aizkuņģa dziedzera darbību.

3.Rādītājpirksts
Ja tev ir nieru un urīnceļu problēmas, uzspied uz šī punkta. Palīdzēs arī pret muskuļu sāpēm un muguras sāpēm, kā arī palīdzēs pret dedzinošu sajūtu kuņģī.

4. Vidējais pirksts
Aknu un aizkuņģa dziedzera darbību uzlabosi, ja uzspiedīsi uz ceturtā punkta. Ja jūties satraukts un neizlēmīgs, uzspied uz šī punkta un uzlabosi pašsajūtu. Šī punkta stimulācija uzlabo asinsriti un redzi, kā arī samazina menstruālās un galvas sāpes.

5. Zeltnesis
Piektā punkta masāža stimulē plaušu veselību un resnās zarnas darbību. Labvēlīgi ietekmē dažādas ādas saslimšanas.

6. Mazais pirkstiņš
Šī punkta aktivizēšana labvēlīgi ietekmē sirds darbību, tievās zarnas veselību un var samazināt kakla sāpes. Ja jūties norūpējies un nepārliecināts par sevi, šī punkta aktivizēšana palīdzēs nomierināties.

7. Septītais punkts
Palīdz regulēt cukura līmeni asinīs.

8. Plaukstas centrs
Uzlabo gremošanas sistēmas darbību, samazina sāpes vēderā.

9. Plaukstas daļa pie īkšķa
Atbildīga par endokrīno sistēmu un sirdsdarbību.

 

AVots

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …