Home / Noderīgi / Sieviete, kura patiks gandrīz katram vīrietim: tikai viena iezīme!

Sieviete, kura patiks gandrīz katram vīrietim: tikai viena iezīme!


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Cik gan bieži sievietes domā kā iepatikties vīrietim un kā noturēt vīrieša interesi ilgstoši arī attiecības. Šķiet, tas nemaz nav tik viegli. Nereti sievietes izdomā daudz dažādu viltīgu plānu, lai panāktu vēlamo. Bet īstenībā viss ir daudz vienkāršāk.

Kā iepatikties vīrietim.

Lai vīrietis dēļ jums vienmēr būtu kā bez prāta, neskatītos uz citām vai pat nepamestu jūs, jums vienkārši ir jāiemācās patiesi bez liekulības priecāties par viņu un visu, ko viņš dara. Esiet pateicīga par to labo, ko viņš nes jūsu dzīvē un tādā veidā arī motivējiet viņu. Protams, nav jākrīt galējībās un bez maz vai čības viņam jāpienes katru reizi, kad viņš ierodas mājās, bet vienkārši parādiet viņam savu siltumu un prieku,ka sagaidāt viņu.

Svarigi ir neliekuļot, bet būt patiesai,iekšēji just šo vēlmi mīlēt un dot siltumu un jūs kļūsiet magnēts pretējam dzimumam!

Mācieties uzticēties, lūgt palīdzību, patiesi priecāties par viņa spēku un gudrību. Un jūs redzēsiet, ka vīrietis būs gatavs jums pasauli pie kājām nolikt. Viņš apbrīnojamā kārtā redzēs to, kas dara jūs laimīgu un darīs visu, lai jūs būtu laimīga.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …