Home / Noderīgi / Šis dzēriens – jūsu labākais rīta antidepresants

Šis dzēriens – jūsu labākais rīta antidepresants

Piedzimstot, mēs  90% sastāvam no ūdens, bet  pēc 60 gadu vecuma mūsos ir vairs tikai aptuveni 50-60% ūdens. Kad organisms atūdeņojas, tā audos uzkrājas toksīni. Uzturvielas neuzsūcas, bet toksīni savlaicīgi neatstāj mūsu šūnas un limfas šķidrumu. Asinis sabiezē un smadzeņu darbība tiek traucēta.Lielāka daļa cilvēku katru dienu nepatērē pietiekamu ūdens daudzumu. No rīta, pēc pamošanās, dzerot kafiju, domājam, ka kāds cits atūdeņošanās veicinātājs(kafija), palīdzēs kļūt mundrākam. Bet  tas ir tikai vēl viens trieciens organismam ceļā uz tālāku atūdeņošanos.

Ūdens- jūsu labākais antidepresants no rītiem, un lūk kāpēc mēs rekomendējam katru dienu sākt ar vismaz 1 litru ūdens. Dzeramais ūdens pamodinās jūsu prātu, mitrinās audus (mazinās hroniskas sāpes).Neliels ūdens daudzums nonākot jūsu zarnu sistēmā, palīdzēs atbrīvoties no  tur uzkrātajiem, naktī pārstrādātās barības atlikumiem un jūs nenāsāsiet tos visu dienu sev līdzi un neasimilēsiet atpakaļ jūsu sistēmā. Rīta ūdens glāzei jāpievieno vēl kāds mitrinātājs- citronu sula. Citrusaugļi ir ūdens apgādes koncentrētājs, kā arī satur daudz C vitamīnu. Šim rīta dzērienam var pievienot MSM sēru- metilsulfonilmetāns(MSM) ir dabiska organiskā sēra avots, kas atrodas visos dzīvajos organismos.  

Ko tas mums dod:

  • MSM veicina rētaudu sadalīšanos,labāk, kā jebkurš pretiekaisuma līdzeklis, mazina iekaisumus, un tam nav blakusparādību. 
  • Tas stiprina imunitāti.
  • Atbalsta antioksidantu reakciju.
  • Labvēlīgi iedarbojas uz locītavām, ādu un matiem.
  • MSM piedalās aknu attīrīšanas procesos un tādejādi labvēlīgi  ietekmē daudzus procesus organismā.
  • Novērš nepatīkamus simptomus( piem. sāpes).
  • Atjauno zarnu sieniņu gļotādas slāni.

Ieteicamais MSM dienas daudzums ir 3 ēd. kar. dienā, bet daudziem no mums būtu jāpierod, pirms varēsim lietot šādu daudzumu. MSM ir bioloģiski piejamāks (un tāpēc efektīvs) ķermenim kombinācijā ar C vitamīnu. Pie tam citrons ūdenī mazinās MSM piegaršu. Vienkārši sāciet ar mazāku daudzumu, un pievienojiet to, analizējot to kā jūsu ķermenis un garšas receptori reaģē.

Un tā, mums ir:

  • 1 litrs ūdens
  • ½ citrons
  • 1ēd.k. MSM

Ieteikums: Pievienojot dienas racionam MSM sēru, jāsabalansē tādu produktu uzņemšana, kas satur organisko jodu-spirulīnas, hlorellas brūnaļģes.

Dabā sērs veido apmēram 420 minerālus.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …