Home / Latvijā / Šis noteikti nūs smieklīgākais auto sludinājumus, ko būsi lasījis. Nav iespējams izlasīt nesmejoties!

Šis noteikti nūs smieklīgākais auto sludinājumus, ko būsi lasījis. Nav iespējams izlasīt nesmejoties!


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Pavisam nesen „Facebook” vietnē parādījies automašīnas sludinājums, kur kāds vīrietis tirgo savu AUDI A4 automašīnu 2005. gada. Automašīnai ir 2.0 dīzeļmotors un tas ir universālis. Šis sludinājums ir izeplnījies lielu popularitāti tā iemesla dēļ, ka auto īpašnieks ir pavisam godīgi uzrakstījis visas automašīnas kaites, kādas detaļas ir mainījis un godīgi arī atklājis, ka nākamajam saimniekam šī mašīna vēl daudz papildus naudas prasīs.

Sludinājuma teksts: „Pārdodu mazu un melnu miskasti (īti) , arī no iekšpuses!
Šo gadu laikā ir apēdis gana daudz manu nervu un ar patiesām prieka asarām acīs, ir laiks atdot kādam čakarēties tālāk . Uzticīgi vedis 2 gadus, līdz sāka sūdus taisīt vispirms ar eļļas sūkni un turbīnu. Tas iedeva skaistu spērienu pa ķēķa gala un uzticīgi vedu uz DL servi, kur puiki daudz nedomājot, salika visu savās vietās un priecīgs turpināju vizināties .. tiesa , prieki nebija ilgi ..līdz arī sirds apstājās .. tas gan bija pēc mēneša vai .. nu i nah .. nospriedu un domāju . Taisām. Sirde neatradās ar pirmo piegājienu .Un pat ne ar otru . Laiks ritēja, un no tiem pašiem puikiem paņēmu arī darba auto .. tā šis A4 b7 2005. gada lops , gulšņāja pa pacēlājiem , katru reizi uzsmaidot DL kolektīvam.

Domaju, ka mani ar šo auto atpazīs jebkurš, kurš tur tolaik grozījās pa garāžu :)) galvas sāpes bija daudz . Pa to laiku , kas tik netika izdarīts … vairāk gan, kas ir palicis , ko darīt ! ( pat savai sievai neesmu tik daudz naudu tērējis , kā uz šo auto )

* restaurēta turbīna ( ar garantiju 1,5 gadi )

* lietota Anglijas sirds

* atrastaurētas sprauslas

* jauns starteris

* nomainīti visi kompensātori

* jaunas glītas spuldzītes ( es neatceros kādas , bet ap 100€ )

* nomainīju pat manualim kārbā eļļu !!!

* visādas citas figņas mainītas un taisītas ( taisīju sev )

* visam šim murgam ir pat papīri pretī ! Uz spidometra rāda 315,000 , bet pēc kārtīga vāclatvieša savus 500,000 gan būs novilcis. Ir vēl šis tas ko darīt un čakarēt, bet ne man spēks, ne man vēlme tam. ( bremzes jāpieriktē , apgriezieni tukšgaitā U.c ).

Pārāk daudz ir iegrūsts, tāpēc labāk lai iet. Auto stāv bezdarbībā ! Lai gan lieliski kalpo sievai, kur turēt bērnam ratus ! Tāpēc, ja arī Tu esi papucītis un Tev sieva baksta, ka nafig man stiept ratus no otrā stāva un augstāk – tad esi vecis un pērc šo auto , kas kalpos par lielisku konteineru, ar skaņu !Pēc visiem servisiem nav pat 3 ,000 km nobraukts.

Skate izieta jūnijmēnesī, nodokli ar nomaksāju. Ziemas riepas nav, bet rezerves ritens ir tāds pats, kā bildē. Par nieka 3,000€ 2005. gada A4 ar sešpakāpju manuāli , atdošu tālāk .
Kaulēties patīk, bodē esmu strādājis . 2 atslēgas ar ir . Ā , vai ir sists ? Nē, sists nav, bet lūpiņu uz bordiņas atrāvu, un kasko “prasmīgi salaboja“.

Salonā pīpēts, vestas karbonādes (arī izaicinājums no Bērziem uz Rīgu ) utt . Nav ko slēpt . Kas interesē, jautā!”

 

Avots

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …