Home / 112 / Skumja ziņa: Miris atrasts 18 gadus vecais Aleksandrs Andrejevs

Skumja ziņa: Miris atrasts 18 gadus vecais Aleksandrs Andrejevs


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Šodien, 2019. gada 2. jūnijā BEZVESTS.LV rīkoja meklēšanas pasākumu Brankās, Cenu pagastā, Ozolnieku novadā. Meklēšanas pasākums sākās plkst. 10:00 no rīta un turpinājās līdz 13:15. Piedalījās 33 brīvprātīgie, tai skaitā arī pazudušās personas radinieki. Meklēja 18. gadu vecu Aleksandru, kurš pazuda pirms nedēļas, 25.maijā: aizgāja pastaigāties uz tuvāko meža masīvu un neatgriezās mājās.

Divas brīvprātīgo grupas – 26 cilvēki Antona Šiško, Jevgenija Korsuņa un Oļega Pavlova vadībā – pārmeklēja apkārtni, izstaigāja aizaugušu mežu. Pa to laiku, Valdis Skultiņš nolaida laivu dīķī.

Bezvests.lv kinoloģi pārmeklēja ceļu malas un dīķu krastus. Veimaraners Valijs uzreiz deva signālu, ka vienā no dīķiem varētu atrasties noslīkušais cilvēks. No laivas to pārbaudīja BEZVESTS.LV brīvprātigie – Romāns Kačkāns un Kaspars Blušs (mikrosabiedrība Hidrolab) ar speciālo aparatūru: zemūdens ultraskaņas kameru.

Burtiski pirmās stundas laikā uz ekrāna parādījās objekts, kas atgādināja cilvēka ķermeni. Bezvests.lv vadītajs Aleksandrs Faminskis uzreiz izsauca polīcijas darbiniekus un glābējus VUGD, lai cilvēka ķermeni izceltu no ūdens.

2019. gada 2.jūnijā, plkst. 13:16 noslīkuša ķermenis tika izcelts no ūdens. Radinieki apstiprināja, ka tas ir Aleksandrs.

Pateicamies visiem, kas piedālijās meklēšanas pasākumā. Īpašs paldies mikrosabiedrības Hidrolab pārstāviem – BEZVESTS.LV brīvprātīgajiem Romānam Kačkānam un Kasparam Blušam.

BEZVESTS.LV izsaka visdzīļāko līdzjūtību tuviniekiem.

“BEZVESTS.LV”, Biedrība (Reg. 40008147693 Skudru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, LV-2130, Latvija): Ja Jums ir radusies vēlme palīdzēt mums mūsu darbībā vai nu ar brīvprātīgu līdzdarbību, piedāvājot aprīkojumu, vai daloties savā vērtīgajā pieredzē un padomos, kas tik ļoti nepieciešami mūsu darbā, vienmēr būsim priecīgi par jebkuru Jūsu dalību šajā tik nepieciešamajā cilvēku meklēšanā. Var arī atbalstīt brīvprātīgus, sniedzot finansiālu palīdzību:

Swedbank, Banka kods: HABALV22,
Konta Nr : LV50HABA0551041026819
Citadele Banka, Banka kods: PARXLV22,
Konta Nr : LV56PARX0012752970001

Aplūko arī šo

“Lido” “Vērmanītī” notikusi traģēdija, kur bojā gājusi sieviete

“Lido” restorānā “Vērmanītis” kravas liftā šorīt gājusi bojā trauku mazgātāja, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Lido” …