Home / Noderīgi / Šovakar iestājas Pilnmēness. Pilnmēness 9. datumā ir lielisks laiks, lai piepildītu sen lolotu vēlmi

Šovakar iestājas Pilnmēness. Pilnmēness 9. datumā ir lielisks laiks, lai piepildītu sen lolotu vēlmi

Katrs Pilnmēness maina cilvēku dzīvi, un, lai sagatavotos nozīmīgiem notikumiem, ir vērts ieklausīties astrologu ieteikumos. Šovakar mūs sagaida Supermēness, un ir vērts tam iepriekš sagatavoties, lai nepieļautu kļūdas.

Februāra Pilnmēness notiks Lauvas zvaigznājā, un astrologi brīdina, ka šīs dienas enerģija var izsist no sliedēm. Uguns zīmes ietekme var izraisīt gan uzvaras, gan sakāves – tieši tāpēc ir tik svarīgi ņemt vērā astrologu padomus.

Ko drīkst darīt Pilnmēness laikā

Pilnmēness 9. datumā ir lielisks laiks, lai piepildītu lolotu vēlmi Šodien tu vari piesaistīt veiksmi ar jebkuriem līdzekļiem: izmantojot buramvārdus vai izveidojot vēlmju, rituālu un ceremoniju karti. Vienīgais nosacījums – lai iecerētais piepildītos, tev ir jārīkojas slepeni, nevienam neatklājot savus plānus.

Šī diena ir lieliski piemērota radošumam. Enerģija ir sasniegusi kulmināciju, un tiem, kas ir apveltīti ar talantiem, nebūs grūti radīt šedevrus, kā arī virzīties uz priekšu un iemācīties kaut ko jaunu. Arī izglītība nesīs augļus, kas nozīmē, ka šajā dienā tev ir jāizmanto iespēja iegūt zināšanas jebkurā jomā.

Šajā laikā tu vari droši nodarboties ar garīgajām praksēm, kuru mērķis ir savaldīt dusmas un meklēt patiesību, kā arī ar mākslas terapiju. Tas ļaus tev atslābināties, tikt galā ar stresu un garastāvokļa svārstībām.

Pilnmēness Lauva zīmē būs ideāla diena, lai stiprinātu sakarus, tiktos ar draugiem un radiem, atrastu otro pusīti un iegūtu tā cilvēka uzmanību, kas tev iepaticies. Šajā dienā nebūs šķēršļu ceļā uz laimi, ja tiksigalā ar sliktu omu un uzticēsies intuīcijai. Iekšējā balss palīdzēs tev apiet visus šķēršļus ceļā uz vēlamo mērķi.

Pilnmēnesī tu vari palielināt savu finanšu plūsmu, ja pārskaitīsi visu esošo naudu. Tiem, kam ir problēmas ar finansēm, astrologi iesaka rituālu, kura nolūks ir piesaistīt veiksmi, vai izgatavot talismanu, kas piesaistīs materiālo pārpilnību.

Ko nedrīkst darīt Pilnmēness laikā

Šodien nekādā gadījumā nedrīkststrīdēties. Lauvas zvaigznāja enerģija pastiprina emocijas, un šajā dienā tu var viegli saķildotiesar saviem tuviniekiem un draugiem. Nebūs vienkārši izlabot situāciju, kas nozīmē, ka visiem spēkiem ir jāapvalda emocijas, novirzot tās mierīgā gultnē.

Astrologi brīdina, ka jauni aizsākumi šodien var radīt problēmas, kas nozīmē, ka nevajadzētu sākt lietas, kuru pabeigšana prasa vairāk nekā dienu. Vēlamo efektu sasniegs tikai tie, kas nodarbosies ar lietām, kuras var paveikt īsā laikā, kamēr ir pietiekami daudz spēka.
Superpilnmēness dienā ir aizliegtas arīfinansiālas darbības. Nepārdomāta attieksme pret tēriņiem, naudas aizdošana vai aizņemšanās tuvākajā nākotnē var izraisīt bankrotu vai finansiālas grūtības. Astrologi brīdina, ka savu uzkrājumu aizdošana var radīt nepatikšanas, jo līdz ar naudu tevi var atstāt arī veiksme, pārejot pie svešiem cilvēkiem.

Pilnmēnesī nav ieteicams gulēt pie atvērtiem aizkariem. Mēness gaisma var izraisīt bezmiegu vai murgainus sapņus. Turklāt šodien nevajadzētu skatīties agresīva satura programmas, kā arī šausmu filmas. Tas viss ietekmē garīgo stāvokli un var izraisīt veselības pasliktināšanos un pat depresīvu stāvokli.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:
<--nextpage-->

Krasa uztura maiņa, dažādas diētas un citas kardinālas izmaiņas šodien var izraisīt veselības problēmas. Pilnmēness laikā nevajadzētu pārpūlēt ķermeni ar pārmērīgu slodzi, jo tas var novest pie spēku izsīkuma.

Šodien nav piemērots laiks, lai pārceltos uz citu dzīvesvietu, vai krasi mainītu dzīvi, it īpaši, ja tas notiek emociju ietekmē. Negaidīti lēmumi šajā dienā var radīt visdažādākās nepatikšanas un šķēršļus ceļā uz pārtikušu dzīvi. Visiem lēmumiem jābūt līdzsvarotiem un pārdomātiem.

Pilnmēnesī nedrīkst tenkot un sūdzēties. Personisko problēmu apspriešana var piesaistīt nelabvēļu uzmanību, kuri mēdz spēlēt uz cilvēku vājībām, kas nozīmē, ka personīgā dzīve tev jātur noslēpumā. Turklāt tev nevajadzētu izpaust savus plānus, lai tie neizjuktu neparedzētu apstākļu vai ārējas iejaukšanās dēļ.

 

Avots

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …