Home / Pasaulē / Sporta skolotāja, kura svēra 169 kilogramus, jutās kā “ģimenes apkaunojums”, viņa zaudēja 100 kg un kļuva par skaistu meiteni

Sporta skolotāja, kura svēra 169 kilogramus, jutās kā “ģimenes apkaunojums”, viņa zaudēja 100 kg un kļuva par skaistu meiteni


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Šodien es noskatījos ļoti aizkustinošu un motivējošu svara zaudēšanas raidījumu, kuru sauc par “Ekstrēmā svara zaudēšana”. Programmas galvenā varone bija 21 gadu vecā Reičela, kura cieš no aptaukošanās. Reičela ir parasta meitene, kura no bērnības mīlēja ēst, labi mācījās, skolā piedalījās dažādās olimpiādēs un uzvarēja. Bet drīz Reičela sāka nopietni pieņemties svarā, bet nevarēja apstāties, jo viņa nezināja, kā.
Ģimenē viņa ir vispilnīgākā. Intervijā Reičela atzina, ka jūtas briesmīgi, uzskata, ka viņa izskatās kā zilonis un jūtas kā apkaunojums ģimenei.


Izmisusi, viņa nolēma, ka kaut kas ir jādara, un pieteicās dalībai programmā. Un pats pārsteidzošākais ir tas, ka Reičela strādā par sporta skolotāju un māca bērniem dažādus sporta vingrinājumus. Jā, jā, viņa pati par to smejas, sakot par sevi: “Iedomājieties, es sveru vairāk nekā simts kilogramus un mācu bērniem sportot.”


Reičelai paveicās, jo no daudziem pieteikumiem Kriss Pauels izvēlējās tieši viņu. Kriss ir programmas vadītājs, galvenais treneris un motivētājs, kurš visu gadu ir blakus dalībniekam, lai palīdzētu sasniegt vēlamo rezultātu.
Kad Reičela ieradās uz svēršanos, Krisam nebija piemērotu svaru priekš viņas, tāpēc mums bija jāsver preces. Reičelas svars bija 169 kg. Izdzirdot šo skaitli, viņa raudāja, nespēja noticēt, ka šādi sevi izlaidusi.


Tūlīt pēc svēršanās Kriss aizveda Reičelu uz Losandželosu, zem viņa ikdienas kontroles.
Vispirms Reičelai tika veikta medicīniskā pārbaude, lai viņai varētu sastādīt treniņu un uztura programmu. Kriss speciāli pārcēla raidījuma varoni uz jaunu vietu, lai viņa varētu atstāt iepriekšējo dzīvi mājās.
Ikdienas skriešanas treniņi un tikšanās ar treneri pamazām sāka rādīt rezultātus.
Kriss ir ļoti uzmanīgs un prasīgs treneris, kurš raidījuma varoņiem izvirza gandrīz nereālus mērķus, taču pierāda, ka viss ir iespējams. Skatoties programmu, ir daudz aizkustinošu momentu, kas parāda, ka dažreiz katram no mums ir nepieciešams atbalsts.
Kriss pat noorganizēja tikšanos ar vecākiem un veica ļoti interesantu vingrinājumu ar nosaukumu „Rachel Support Group” (Reičelas atbalsta grupa). Kriss Reičelas mātei, brālim un tēvam, uzlika smilšu maisiņus, papildinot katru ar 169 kg lielu svaru. Un viņš lika viņiem pamēģināt staigāt ar tādu svaru, lai sajustu, kā ir būt pilnvērtīgam cilvēkam.
Izmantojot šo paņēmienu, viņš gribēja zināt iemeslu viņas svara pieauguma iemeslu. Galu galā viņai ir brīnišķīga ģimene, bet kaut kā Reičelai izdevās iegūt papildu simts kilogramus.
Un pēc tam, kad Kriss motivēja Reičelu zaudēt svaru, viņš apsolīja, ka piepildīs viņas senu sapni. Viņš sacīja, ka uzdāvinās viņai ceļojumu uz Grieķiju, ja viņa 3 mēnešu laikā nometīs 30 kilogramus.


Sešu mēnešu laikā Reičelai izdevās zaudēt 52 kilogramus.
Nākamos trīs mēnešus mērķis bija zaudēt vēl 25 kilogramus, lai būtu iespējams veikt ādas savilkšanas operāciju. Un Reičela nevainojami tika galā ar šo uzdevumu.
Nemanāmi programma tuvojas beigām, kad noteiktā laikā noteiktā vietā tiekas galvenie programmas varoņi. Reičela ir mainījusies neticami – kļuvusi skaistāka un tievāka.


Pienāca beidzamā svēršana, un rezultāts uz svariem parādīja – 70 kg. Tas ir neticami, bet gada laikā Reičelai izdevās zaudēt 100 kilogramus, tas ir brīnums. Viņa sāka justies labāk un kļuva pārliecinātāka par sevi. Esmu ļoti priecīga par varoni, viņa ir malacis.

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …