Home / Pasaulē / Ukrainas prezidenta sieva OLENA ZELENSKA vēršas pie citu valstu iedzīvotājiem!

Ukrainas prezidenta sieva OLENA ZELENSKA vēršas pie citu valstu iedzīvotājiem!


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Olenas Zelenskas rakstītais:
“Šajās dienās pirmās lēdijas no visas pasaules man jautā: kā palīdzēt Ukrainai, kas cīnās ar uzbrucēju? Es atbildu: sakiet pasaulei patiesību! Pastāstiet, ka Ukrainā tā nav “speciālā operācija”, kā saka Putins, bet gan karš. Un agresors ir Krievija.
Pastāstiet pasaulei patiesību, ka ukraiņu bērni dzīvo un mācās bumbu patvertnēs, un ārsti ir spiesti glābt pacientus pagrabos.
Neskatoties uz Krievijas propagandistu un Kremļa ruporu apliecinājumiem, Ukrainā jau ir vairāki desmiti civiliedzīvotāju upuru. Uzbrucējs slēpjas, bet Krievijas militārpersonu zaudējumi sasniedz tūkstošiem dzīvību. Pastāstiet krievu mātēm, ka viņu dēli nav militārajās mācībās, bet mirst, mēģinot sagrābt Ukrainu.
Iedrošiniet krievus protestēt. Viņus iebiedē viņu vadība, taču viņiem ir jāsaprot, ka arī viņiem šis karš ir beigu sākums. Un tas attiecas ne tikai uz ekonomiku.
Ukraina vēlas mieru. Bet Ukraina aizstāvēsies un nekad nepadosies. Ukraina nav jāglābj. Mums ir vajadzīgs atbalsts no pasaules mūsu armijai un civiliedzīvotājiem. Ne tikai vārdos, bet arī darbos.
Aiciniet tautiešiem palīdzēt ukraiņu sievietēm un organizēt valsts mēroga palīdzību.
Paziņojiet pasaulei, ka šis nav karš “kaut kur ārā”. Tas ir karš Eiropā un pie ES robežām. Ukraina aptur spēkus, kas rīt agresīvā veidā var ienākt jūsu mierīgajās pilsētās.
Neklusējiet par to, ka Putins draud sākt kodolkaru. Jo tad pasaulē nebūs drošas vietas. Ja varat sniegt humāno palīdzību, lūdzu, dariet man zināmu, mēs saskaņosim savus centienus.”

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …