Home / Latvijā / Ventspils mēra sieva Kristīne amatpersonām sūdzas, ka nevar samaksāt rēķinus un iegādāties pārtiku

Ventspils mēra sieva Kristīne amatpersonām sūdzas, ka nevar samaksāt rēķinus un iegādāties pārtiku


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Ventspils mēra sieva Kristīne Lemberga Latvijas un ASV augstākajām amatpersonām lūdz sniegt pamatojumu par to, kāpēc noteiktas sankcijas pret viņu un viņas nepilngadīgajiem bērniem, liecina iesniegums, ko Lemberga publiskojusi savā “Facebook” profilā.

Vēstule adresēta Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam, Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV), Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei (VL-TB/LNNK), ārlietu ministram Edgaram Rinkēvičam (JV) un ASV prezidentam Donaldam Trampam.

Vēstulē Lemberga norādījusi, ka, ņemot vērā to, ka pret viņas vīru ir vērstas ASV Finanšu ministrijas sankcijas, kā rezultātā gan viņas vīram Aivaram Lembergam (“Latvijai un Ventspilij”), gan viņai ir bloķēti vienīgie personīgie bankas konti.

“Par to uzzināju 11.decembrī, kad mans darba devējs informēja, ka nevar man pārskaitīt manu nopelnīto atalgojumu,” raksta Lemberga.

Sazinoties ar banku, kas apkalpo viņas kontus, Lemberga informēta, ka viņas konts ir bloķēts un ne viņai var ieskaitīt naudu, ne arī viņa var norēķināties par bērnudārzu, par pusdienām skolā, tāpat laikā, kad Latvijā izsludināta gripas epidēmija, nevar samaksāt ārstam un iegādāties medikamentus un norēķināties par fizkultūras nodarbībām.

Nevaru pat iegādāties pārtiku, tai skaitā pat maizi un ūdeni! Man nepieciešams norēķināties par komunālajiem pakalpojumiem – ūdeni, siltumu, gāzi, atkritumu izvešanu un elektrību, taču arī to es nevaru izdarīt.

Lemberga lūdz sniegt viņai skaidrojumu, “kas tā par demokrātiju un tiesiskumu, kur cīņā par politisko ietekmi tiek tieši aizskartas manu nepilngadīgā Martina(13gadi) un Artūra(3gadi) un manas, sievietes – mātes, vajadzības un intereses, īpaši ņemot vērā, ka bērni ir manā aprūpē.

 

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …