Home / Pasaulē / VIDEO: 6.marts 9:30. Jaunākās ziņas par notikumiem Ukrainā

VIDEO: 6.marts 9:30. Jaunākās ziņas par notikumiem Ukrainā


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Rit iebrukuma 11.diena. Krievijas pilna mēroga iebrukums Ukrainā turpinās, nespēju sasniegt savus militāros un politiskos mērķus kompensējot ar brutālu civiliedzīvotāju bombardēšanu – līdzīga Maskavas taktika jau ir redzēta savulaik Groznijā un nesenāk Sīrijas pilsētā Alepo.

Svētdien naktī un no rīta Harkovas iedzīvotāji atkal piedzīvojuši Krievijas uzlidojumus. Bumbas mestas uz pilsētas centrālajiem rajoniem – dzīvojamiem kvartāliem un civilo infrastruktūru, ziņo Ukrainas policija. (Liga.net)

Ukraiņu žurnālists Okesandrs Prošuta norāda, ka nakts Kijevā bijusi mierīga (cik nu mierīga var būt kara apstākļos). Viņš norāda, ka dažādu informācijas avotu informācija liecina par Krievijas iespējamiem centieniem atkal ieņemt Kijevu tuvākā laikā. “Bet labāk ejiet mājās, idioti. Jums tas neizdosies,” raksta Prošuta.

Atgādinām, ka sestdiena bija ļoti veiksmīga Ukrainas pretgaisa aizsardzībai. Sestdien ukraiņu spēkiem izdevies notriekt četrus krievu helikopterus un piecus iznīcinātājus, informē “The Kyiv Independent” žurnālists Iļja Ponomarenko. Atsevišķas ziņas par ukraiņu notriektiem krievu lidaparātiem šodien pienāca visas dienas garumā.

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …