Home / Pasaulē / Vienai no pasaules mazākajām sievietēm (71 cm) ir trīs bērni. Kā viņi izskatās

Vienai no pasaules mazākajām sievietēm (71 cm) ir trīs bērni. Kā viņi izskatās


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Šodien stāsts būs par ļoti maziņu sievieti, bet ar tik gigantisku vēlēšanos dzīvot un būt laimīgai, ka grūti pat noticēt.

Steisija Heralda piedzima Kentuki štatā un bija nolemta ciešanām ģenētiskas saslimšanas dēļ. Meitenītes kauli bija ļoti trausli, bet plaušas slikti attīstījās. Viņa izauga tikai līdz 71 cm, bet pārvietoties ar tādiem “kristāla” kauliem viņa varēja tikai ratiņkrēslā.

Taču Steisija neizmisa! Viņa centās visiem spēkiem: ieguva izglītību un strādāja par kasieri supermārketā. Taču galvenais, viņa iepazinās ar vīrieti!

Vills Heralds bija 2,5 reizes garāks par meiteni un 9 gadus jaunāks. Viņi apprecējās 2004.gadā un sāka sapņot par bērniem. Neviens ārsts neuzņēmās tādu atbildību, taču Steisija bija gatava uz visu. Viņa ticēja, ka spēs.

LASI ARĪ ŠO: Ko par cilvēku stāsta viņa dzimšanas datums?

Pirmo grūtniecību sieviete iznēsāja līdz 28 nedēļām, un meitenīte izdzīvoja. Sīciņā Ketrīna svēra mazāk par kilogramu un diemžēl mantoja māmiņas slimību.

Steisija nolēma mēģināt vēlreiz, lai gan ārsti saķēra galvu. Šoreiz viss noritēja veiksmīgi – meitenīte Makaija piedzima pilnīgi vesela.

Viņu ļoti lūdza apstāties, taču pasaules mazākā sieviete bija sajutusi instinktu un nolēma riskēt vēlreiz. Jaunā grūtniecība noritēja grūti, vēders bija milzīgs.

Gādīgais vīrs pats auklēja divas meitiņas un pieskatīja māju. Vills vienmēr atbalstīja sievu strīdos ar ārstiem sakot, ka mediķos viņi ieklausās, taču rīkojas pēc saviem ieskatiem.

Trešais piedzima puisītis Malakajs. Ārstiem nācās veikt vertikālu ķeizargriezienu. Mazulis arī piedzima ar nepilnīgās osteoģenēzes diagnozi un nespēja elpot. Vēl slimnīcā viņš saķēra vīrusu, bet vēlāk viņam konstatēja trūci un steidzami izoperēja. Kamēr mazulis un māmiņa atguvās un uzkrāja spēkus, Vills Heralds aprīkoja visu māju ar dažādām palīgierīcēm, lai sieva varētu aizsniegt jebkuru lietu un nodarboties ar bērniem, kamēr viņš ir darbā. Bez tam, vīrs uzņēmās visas nakts barošanas un autiņbiksīšu maiņu.
TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …