Home / Latvijā / Zīdainis rāpo pa šoseju, vecāki asinīs

Zīdainis rāpo pa šoseju, vecāki asinīs

26.jūlija rītā ap pulksten 6.30 šausminoša avārija notikusi Nīcas pagastā, kurā, apgāžoties un ielidojot grāvī automašīnai “Opel Astra”, smagas traumas guva gan tās vadītājs, gan divi pasažieri – sieviete un nepilnu gadu veca meitenīte. Visas personas pēc negadījuma nogādātas Liepājas Reģionālajā slimnīcā. Vissmagākā stāvoklī pašreiz ir 1994.gadā dzimusi sieviete, kura atrodas reanimācijā.

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova laikrakstam pastāstīja, ka negadījums noticis uz autoceļa Liepāja – Lietuvas robeža, un tajā cietuši 1992.gadā dzimis vīrietis, 1994.gadā dzimusi sieviete, kā arī 2018.gadā dzimusi meitenīte. “Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess un pašlaik tiek skaidroti notikušā apstākļi, taču varu pateikt, ka vīrietis automašīnu “Opel Astra” vadīja 2,20 promiļu reibumā, kā arī bez autovadītāja apliecības,” teica M. Šeršņova.

“Ja vīrietis jau tagad ārstējas ambulatori, tad sieviete smagā stāvoklī joprojām ir Reanimācijas nodaļā, bet nepilnu gadu vecā meitenīte, kura sākotnēji arī atradās reanimācijā, tagad pārvietota uz bērnu nodaļu,” pastāstīja Liepājas Reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

“Kopā ar saviem kolēģiem piektdienas rītā braucām uz Viļņu kārtot biznesa darīšanas, manuprāt, tas bija aptuveni 36 kilometrus no Liepājas,

kad, rāpojam pa šosejas vidu, ievērojām pavisam mazu bērniņu, bet turpat blakus vairāk ceļa malā gulēja sieviete bez redzamām dzīvības pazīmēm,” pastāsta šausminošo notikumu aculiecinieks Viktors Mozgiris.

“Labi, ka braucām lēni pretējā gadījumā pat nebūtu ievērojuši mazuli, rāpojam pa ceļu, kas zina, kā tad viss būtu beidzies. Apstājāmies, un nekavējoties zvanīju gan policijai, gan ātrajiem. Tā kā nekur apkārt nebija redzams neviens transportlīdzeklis, pirmā doma bija, ka kāds pārgalvīgs un bezatbildīgs autovadītājs notriecis sievieti ar bērnu un aizlaidies,” turpina V.Mozgiris, piebilstot, ka sākotnēji viņš padomājis, ka sieviete gājusi bojā, taču pēcāk esot parādījušās pazīmes – viņa mazliet pakustējusies.

Ar to jau tā šausminošais piedzīvojums nebeidzās: “Pēc kāda brīža no krūmiem viscaur asinīs parādījās vīrietis, un tur tālāk pāri grāvim ieraudzījām arī uz jumta apgāzušos automašīnu. Jautājām vīrietim: “Vai tā ir jūsu sieva un bērns. Vai tā ir jūsu automašīna?” Viņš visu noliedza, taču uzreiz varēja redzēt, ka viņš nav tikai šoka stāvoklī, bet arī reibumā,” sacīja V. Mozgiris.

 

Avots

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …