Home / Noderīgi / Sievietes briedums. 6 pazīmes!

Sievietes briedums. 6 pazīmes!


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Nobriedusi sieviete necenšās patikt vīriešiem, viņa par to vispār nedomā. Viņa rūpējas par sevi un mīl labi izskatīties.Bet viņa nav pārāk orientēta uz ārējo efektu, viņas uzmanība ir vērsta uz centru sevī.

  1. Nobriedusi sieviete nevienu neklausās. Precīzāk būtu – viņa dzird, ieklausās, bet lēmumus pieņem pati savus. Viņa klausās savā sirdī.
  2. Nobriedusi sieviete neko negaida  no vīrieša. Viņa viņam tic! Viņa zina, ja viņš ir vīrietis viņš pats mācēs to parādīt.
  3. Nobriedusi sieviete nedala vīriešus tipos. Ne pēc horoskopa, ne pēc citu sieviešu pieredzes. Viņa nebūvē plānus attiecībam, bet fokusējas uz to ko grib no vīrieša dotajā momentā un ir gatava negaidītiem pavērsieniem dzīvē.
  4. Nobriedusi sieviete necenšās patikt vīriešiem, viņa par to vispār nedomā. Viņa rūpējas par sevi un mīl labi izskatīties.Bet viņa nav pārāk orientēta uz ārējo efektu, viņas uzmanība ir vērsta uz centru sevī.
  5. Nobriedusi sieviete nepretendē uz meitas vietu attiecībās ar vīrieti, viņa nemeklē sponsoru un ir gatava paļauties uz sevi. Viņai ir patīkami, ja viņas dēļ tērējas, bet tas nav viņas mērķis attiecībās.
  6. Nobriedusi sieviete neliek vīrieti par savu dzīves centru. Mīlestība viņai ir liela vērtība, bet ne pati svarīgākā, ne centrālā, ne vienīgā.

Šo sarakstu vēl varētu turpināt, bet tad lai katra sieviete pieliek klāt savu.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …