Home / Uncategorized / Zīlēšana pa Nostradama apli: Uzdod jautājumu – saņem atbildi

Zīlēšana pa Nostradama apli: Uzdod jautājumu – saņem atbildi


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Aizveriet acis, sakoncentrējieties uz savu jautājumu un ieduriet ar pirkstu apļa laukumā. Skaitlis – tā ir atbilde uz jūsu jautājumu.

Mišels de Nostradamus bija astrologs, ārsts un alķīmiķis, bet slavens visā pasaulē kļuva, pateicoties saviem pareģojumiem. Nostradamus vairāk nekā 10 gadus izdeva ikgadējus almanahus “Maģistra Mišela Nostradama pareģojumi”, kuros četrrindēs smalki izklāstīja iespējamo notikumu gaitu. Viņa pareģojumi piepildījās un piepildās vēl šodien ar nepārspējamu precizitāti.

Runā, ka zīlēšanu pa apli arī izgudrojis Nostradamus, tomēr ne mutisku, ne rakstisku pierādījumu tam nav. Taču šī metode ir visai vienkārša, bet ārkārtīgi precīza.

Tātad:
Aizveriet acis, sakoncentrējieties uz savu jautājumu un ieduriet ar pirkstu apļa laukumā. Skaitlis – tā ir atbilde uz jūsu jautājumu.

Atbildes

1.Jā. Jūs piederat pie tiem cilvēkiem, kurus gars neatstāj pat visgrūtākajās situācijās.Tāpēc uzreiz neatsakieties no problēmas, jums rezervē vēl ir izturība un pacietība. Jūs gaida veiksme. Nebaidieties uzticēties pats sev un citiem.

2.Jā. Taču ne šodien un ne rīt. Kāds stāv jūsu ceļā un cenšas sajaukt jums kārtis. Neuztveriet viņu pārāk nopietni. Taču šo pretestību nedrīkst nenovērtēt. Izvairieties no konfrontācijas. Centieties atrast pozitīvu problēmas risinājumu.

3.Jā. Turpmāko dienu notikumi pārsniegs jūsu cerības. Ja jūs ar prātu izmantosiet savas enerģijas rezerves, un nesāksiet šaut no lielgabala pa zvirbuļiem, visas priekšrocības būs jūsu pusē. Jebkurā gadījumā esiet pacietīgi gan attiecībā pret sevi, gan uz citiem.

4.Jā. Šajā brīdī, liekas, veiksme nāk jums rokās. Tāpēc nav ne mazākā iemesla šaubīties par labvēlīgu iznākumu. Veiksme diezgan ilgi būs ar jums. Baudiet šīs laimīgās nedēļas.

5.Pilnīgi noteikti. Dotajā brīdī jūs pārāk daudz piegrieziet vērību citu domām, tāpēc nedaudz palaižat garām labvēlīgo situāciju. Nevelcinieties pārāk ilgi, parādiet, ka ar jums tagad nāksies rēķināties. Nelielās taktiskās spēles tikai maldina un bojā savstarpējo uzticēšanos.

6.Viss būs nedaudz grūtāk, nekā jūs gaidāt. Jūs vadāties pēc nepareiziem priekšrakstiem. Citi to redz pavisam citā gaismā. Tāpēc jums ļoti vajadzētu uzklausīt labu padomu no tuva cilvēka un neļauties mānīgām cerībām.

7.Jautājums vēl nav atrisināts. Dodiet sev laiku un nepiebāziet savu galvu ar vēl nenobriedušām problēmām. Pacentieties izbaudīt šo brīdi. Viss nokārtosies vēlāk. Ja tas viss jūs ļoti satrauc, vērsieties vēlreiz pie maģiskā apļa pēc nedēļas.

8.Uzmanīgi. Centieties neticēt visam, ko jums stāsta. Dažās lietās ieturiet nelielu distanci. Šodien viss ap jums izskatās labākā gaismā, nekā ir patiesībā. Esiet uzmanīgi, lai vēlāk nenāktos vilties.

LASI ARĪ ŠO: ‘Rozā’ supermēness – tas būs gada gaišākais un lielākais mēness, kuru redzēsim jau šovakar

9.Bez šaubām. Taču bez palīdzības jums neiztikt. Parunājiet ar labu draugu par problēmām, kas jūs nomāc. Viņš nav ieinteresētā persona, tāpēc redz lietas skaidrāk.

10.Jā. Bet neļaujiet sevi maldināt. Esiet pārliecinātāks par sevi, tad jums viss būs labi. Dotajā brīdī jūs pilnībā variet paļauties uz savu intuīciju.Tas jums nesagādās pilnīgi nekādu vilšanos.

11.Jautājums uzstādīts par agru. Nenoskaņojieties pilnīgi un galēji uz to, kas vēl nav nobriedis, dodiet laiku labvēlīgai attīstībai. Biežāk piekāpieties. Jūs tiksiet novērtēts par to.

12.Ļoti iespējams. Jo viss attīstās daudz straujāk un pozitīvāk, nekā jums liekas. Svarīgi tikai, lai jūs neradītu iespaidu kā neieinteresēta persona. Pievērsiet uzmanību: kāds no sirds vēlas kļūt par jūsu draugu.

13.Viss notiks pēc plāna. Jūs rīkojieties nepārliecinoši. Tas maldina dažus jūsu draugus. Viņi jūs uzskata par neprognozējamu personību, bet tas jums nenāk par labu. Atmetiet šo imidžu. Jūs mīl vairāk, nekā jūs domājat.

14.Viss būs labi. Bet tikai tajā gadījumā, ja pats būsiet aktīvs. Atļauts ir viss, tikai ne vilcināšanās. Ņemiet iniciatīvu savās rokās un pārsteidziet visus ar savu lietišķumu un ideju bagātību.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Students nopērk dzīvokli “hruščovenē” un parāda kā to pārvērst par labiekārtotiem apartamentiem

Grūti noticēt, ka šajās fotogrāfijās ir redzams viens un tas pats dzīvoklis. Tikai paraugieties uz …