Home / Noderīgi / 3 ZODIAKA ZĪMES, KURĀM 2020.GADA FEBRUĀRĪ NOTIKS POZĪTĪVAS PĀRMAIŅAS DZĪVĒ

3 ZODIAKA ZĪMES, KURĀM 2020.GADA FEBRUĀRĪ NOTIKS POZĪTĪVAS PĀRMAIŅAS DZĪVĒ


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Katru rītu cilvēks pamostās ar domu, piedzīvot savā dzīvē pozītīvas pārmaiņas. Kaut kam ir svarīgs jauns darbs, vēl kaut kam mīlestība vai arī ceļojums. Astreologi, izpētījuši planētu novietojumu un izsecinājuši, ka 2020. gadā cilvēci sagaida daudz pozītīvu un veiksmīgu mirkļu. 

  Februāris būs īpaši veiksmīgs 3 zodiaka zīmēm. Liktenis šīm zīmēm būs neticami labvēlīgs.

STRĒLNIEKS (22.11 – 21.12)

  Horoskopa laimīgajiem februāris atnesīs daudz jaunumu un interesantas pārmaiņas. Strēlnieki būs ļoti izbrīnīti, kad ieraudzīs šīs pārmaiņas. Astrologi ir pārliecināti, ka nekāds plāns šiem pārstāvjiem nav jāizstrādā. Neskatoties uz nelielu haosu, viss ieplānotais ko Strēlnieki vēlēsies, noteikti piepildīsies. Viss ritēs, tā kā tam jābūt. Finansiālais stāvoklis tiks pakļauts globālām pārmaiņām. Strēlnieki varēs beidzot darboties, ar to par ko se jau bija sapņojuši. 

Astrologi brīdina: šai zodiaka zīmei vajadzētu vairāk atpūsties.  

 

SVARI (24.09 – 23.10) 

  Cilvēki, kas dzimuši šajā horoskopa zīmē, 2020. gada februārī vajadzēs pieņemt daudz liktenīgu lēmumu. Pamatā, tas skars privātās attiecības. Mēnesis Svariem paies nemierīgi. Bet uztraukties par to nevajadzētu. Svari noteikti pārvarēs visas grūtības un viss viņiem izdosies. Palīgā atnāks intuīcija, pie kuras jāpieklausās. Svariem būs jāvadās ar sirdi nevis ar prātu. 

Astrologi brīdina: jābūt ļoti uzmanīgiem ar saviem sapņiem. Svari nedrīkst izpauzt savus noslēpumus svešiem cilvēkiem. Kopumā, mēnesis paies uz pozītīvas nots.

 

ŪDENSVĪRS (22.01 – 18.02) 

  Šīs zīmes pārstāvjus februārī sagaida materiālās labklājības uzlabošana. Viņi citīgi strādās un centīsies uzzināt, kas sniegtu viņiem maksimālu labumu. Par visiem saviem centieniem Ūdensvīri tiks apbalvoti. Ūdensvīri sasniegs pilnīgu harmoniju savā dzīvē. Lai tas notiktu Ūdensvīriem  vajadzētu ieklausīties sevī un savās vēlmēs. Februārī viņus sagaida spilgti un neaizmirstami piedzīvojumi. Ūdensvīriem vajadzētu vairāk pievērst uzmanību saviem tuviniekiem un bērniem. Tikai ģimenes lokā viņi sajūtīs sevi par patiesi laimīgu cilvēku. 

 

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …