Home / Noderīgi / 4 brīdinājuma zīmes, kuras jāievēro, kad sākat veidot attiecības!

4 brīdinājuma zīmes, kuras jāievēro, kad sākat veidot attiecības!

 

Eksistē 4 brīdinājuma zīmes, kuras pamanot jums ir jāpārtrauc attiecības. Daudzi zina par šīm zīmem, bet tomēr cer, ka partneris mainīsies, vai arī attiecības netiks būtiski ietekmētas.

Veicot pētījumu tika noskaidrots, ka ir zīmes, kuras norāda uz to, ka laulība vai attiecības nebūs veiksmīgas.Uz to nereti norāda arī mūsu vecāki un vecvecāki. Bet jaunie ļaudis bieži vien ignorē šīs zīmes, kā rezultātā kopdzīve var izrādīties drausmīga.

Gan tie, kuri uzsāk attiecības, gan jau atrodoties attiecībās, pievērsiet uzmanību:

Brīdinājuma zīme №1: Jebkāda veida vardarbība

Neskatoties uz ārstu, psihologu brīdinājumiem, pētījumu rezultātiem, šo kļūdu cilvēki pieļauj ļoti bieži. Viņi paliek attiecībās vai stājas laulībā ar cilvēku, kurš jau ir uzvedies vardarbīgi. Bet patiesība ir tāda – ja partneris attiecību laikā pret jums ir pielietojis fizisko vai emocionālo vardarbību, tas turpināsies arī laulībā.

Džoanna( 84 gadi) saka: nekad nesaistieties ar cilvēku, kurš jūs aizskar fiziski vai emocionāli. Viņi var pēc tam solīt, ka mainīsies, ka viņiem ļoti žēl un jūs varat dzīvot ilūzijās, ka jūsu dēļ šāds cilvēks mainīsies. Es to mēģināju – man nekas nesanāca. Un tad es aizbraucu no viņa. Jūs redzēsiet, ka neko nevarat izmainīt.

Brīdinājuma zīme №2: Neizskaidrojamas agresijas lēkmes tikšanos laikā

Tiek uzskatīts, ka nesavaldība ir viena no brīdinājuma zīmēm. Īpaši ja šī agresija ir bez jebkāda iemesla.

No sākuma šīs agresijas un dusmu izpausmes var pat nebūt adresētas jums.

Nesavaldību jaunais partneris var no sākuma mēģināt kontrolēt attiecībā pret jums. Tāpēc ir vērtīgi pavērot, kā jūsu iecerētais uzvedas attiecībās un kontaktā ar citiem cilvēkiem un dažādās situācijās.

Pieredzē dalās Anneta(76 gadi): es reiz sarunāju tikšanos ar vīrieti pilsētas metro, un mēs nokavējām vilcienu, jo stāvējām nepareizajā platformas pusē. Viņš bija tik dusmīgs, ka ejot pa kāpnem, runāja daudz briesmīgu vārdu un mētāja sīknaudu pa kāpnēm. Es skatījos uz šo cilvēku un sapratu, ka mēs vairs nekad netiksimies.

Nav nozīmes, ja agresija ilgst tikai minūti. Vai jūs patiešām vēlaties pavadīt dzīvi ar cilvēku, kurš lādēs visu pasauli  ikdienišķu pārpratumu dēļ?

Brīdinājuma zīme №3: melošana gan lielās lietās, gan sīkumos

Visiem gadās samelot sīkumos, piemēram, atbildot uz jautājumu “Vai es neizskatos resna šajās biksēs?”. Uzmanība ir jāpievērš tad, ja melots tiek pastāvīgi. Negodīgums pret jums var daudz izbojāt attiecībās.

Pamela(91 gads) brīdina:

Partneris melo par to, kur iet un ko dara, ar ko tiekas. Nenāk mājās, kad teicis. Aizdomīgi telefona zvani un līdzīgas situācijas. Uzticība – tā ir trausla, ja vienreiz sabojāsi, vari vairs nekad neatgūt. Var jau mēģināt aizmirst par šīm lietām, bet aizdomīgums paliks.

Pievērsiet uzmanību arī sīkajiem meliem – krāpjas testos, zog sīkus priekšmetus no savas darba vietas? Regulāri melo, lai izvairītos no nepatikšanām. Visi šie meli ar laiku var pārņemt jūsu attiecības.

Brīdinājuma zīme №4: regulārs sarkasms un ķircināšana

Attiecībās, kurās valda sarkasms un ķircināšana, partneris nereti attaisnojas “Tas jau tikai joka pēc”. Bet kad jūs sākat dusmoties, tad saņemiet apvainojumu, ka nesaprotat jokus. Ja ķircināšana un sarkasms pārkāpj jūsu personīgas robežas, attiecības ir jāizbeidz.

Barbara(70 gadi) izšķīrās ar savu pirmo vīru, jo sajuta vīra tumšo pusi, kura slēpās aiz sarkasma: Pievērsiet uzmanību uzvedībai. Neviens, kurš nemitīgi kritizē un ir sarkastisks, nevar normāli funkcionēt apkārtējā pasaulē. Visdrīzāk šāds cilveks ir kompleksu pārņemts.

Margareta(90 gadi): ķircināšana – tas ir bīstami, tā ir ļoti līdzīga pazemošanai. Izsmiešana pazemo otru cilvēku, pat ja tiek izteikta kā joks.

Reizēm laulība un attiecības šķiet neticami sarežģītas. Bet parasti iemesls ir nepareiza partnera izvēle. Tāpēc ievērojiet šīs četras brīdinājuma zīmes un jums būs vieglak pieņemt lēmumu par labu attiecībām vai arī pātraukt tās.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …