Home / Latvijā / Kristīne Lindenblate un Olga Rajecka brīdina par kādu medicīnas centru Rīgā

Kristīne Lindenblate un Olga Rajecka brīdina par kādu medicīnas centru Rīgā


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate sociālajos tīklos raksta par savu pieredzi medicīnas centrā “Aurora”.

Viņa brīdina, ka it kā bezmaksas medicīniskā apskate var pārvērsties par ļoti dārgu pakalpojumu.
“Vienu dienu saņēmu zvanu no Medicīnas centra Aurora, ar piedāvājumu, ka Rīgā dzīvojošiem iedzīvotājiem ir iespēja iziet bezmaksas medicīnas apskati. Ir trīs varianti, no kuriem var izvēlēties vienu.
1. Kauli un muskuļi, 2. Liekais svars un 3. Asinsrites darbība.
Neko sliktu nedomādama, savā aizņemtajā darba ritmā piekritu pārbaudīt savu veselību un izvēlējos 1.variantu.
Aizejot uz turieni, no manis paņēma pases datus un lūdza uzgaidīt. Blakus man sēdēja aptuveni vēl 10 cilvēki, pamatā pensionāri.

Iznāca jauns vīrietis un nosauca manu vārdu un teica, lai sekoju viņam. Ieejot kabinetā, protams, viņš man nestādījās priekšā, kas viņš par dakteri, kā viņu sauc (to sapratu pēc tam). Paprasīja kādas man sūdzības, es protams dāsni izstāstīju. Pēc kā viņš vēlējās apskatīt manu mugurkaulu. Uzspiežot ar pirkstiem pa mugurkaulu, neveicot rengenu, neveicot kaula analīzes, viņš konstatēja, ka mana mugura ir ārprātīgā stāvoklī un steidzami nepieciešama ārstešana. Nosūtīja vēl uztaisīt sirds kardiogrammu, uzkāpt uz aparāta, kas nosaka manu ūdens, tauku procentu organismā utt (vārdu sakot uz Herbalife stila aparāta, tikai daudz lielāka).

Pēc visa šī teātra atkal bija jāiet pie viņa. Un tad sākās apstrāde…Man jāiziet 3 mēnešu veselības kurss, tad mana mugura būs ideālā stāvoklī. Kurss maksā 1740 EUR, bet, ja piekritīšu šodien, tad 1390 EUR. Maksājumu ir iespēja veikt arī 24 mēnešu laikā, katru mēnesi maksājot 74 EUR. Pirmo mēnesi var nemaksāt un procedūras jau sākt šodien. Šādi cilvēkus šobrīd apstrādā Krievijā arī, pat jau Malahova raidījumā tika rādīts. Kāpēc es visu šo rakstu, uzmaniet savus vecākus, lai viņi neiekrīt šajās lamatās. Tā jau mums pensijas niecīgas. Esiet uzmanīgi arī paši! Lai veicas!” raksta Kristīne.

Komentāros ar līdzīgu pieredzi saistībā ar šo medicīnas iestāde raksta arī dziedātāja Olga Rajecka.

“Man arī zvanīja. Es uzdevu jautājumu – no kurienes viņiem mans telefona numurs? Izlozes kārtībā. Teicu, ka esmu jau izgājusi pārbaudes, bet viņi spieda pa visām veselības iespējamajām problēmu pogām manā vecumā. Viena pārbaude par brīvu, bet pārējās par samaksu. Neuzķēros. Esiet modri,” raksta Rajecka.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …