Home / Noderīgi / 6 veidi, kā iedarbināt hormonus, kuri ir atbildīgi par notievēšanu

6 veidi, kā iedarbināt hormonus, kuri ir atbildīgi par notievēšanu


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Liekas, ka tikt vaļā no liekā svara, ir ļoti viegli – mazāk ēst un vairāk kustēties. Bet praksē viss izrādās daudz sarežģītāk.

Mūsu organisms ir ļoti sarežģīta pašregulējoša sistēma, un vajag vien vienam mehānismam nedaudz atpalikt no normas, kā uzreiz izjūk viss līdzsvars. Tāpēc dažreiz, lai nomestu lieko svaru, vajag vien aktivizēt organisma metabolismu ar jūsu pašu hormonu palīdzību.

Tiešām darbojas!

Jums droši vien ir pazīstama tā sajūta, kad pat pēc kārtīgām pusdienām jums it kā kaut kas pietrūkst. Un, pat nesajūtot reālu izsalkumu, jūs ejat pie ledusskapja, mekējot kaut ko garšīgu. Lieta tāda, ka mūsu organismam ne viss vienādi patīk. Par sāta un apmierinājuma izjūtu pēc ēšanas atbild hormons leptīns. Ir pierādīts, ka pietiekoša olbaltumvielu daudzuma vai proteīna piedevu lietošana samazina bada sajūtu un palīdz organismam tikt vaļā no liekajām tauku nogulsnēm, turklāt nezaudējot muskuļu masu.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …