Home / Noderīgi / 8 visbīstamākie zāļu preparāti uz Zemes

8 visbīstamākie zāļu preparāti uz Zemes


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Daudzi “rietumu” zāļu preparāti tiek ražoti, izmantojot ķīmiskas vielas, un tiek uzskatīti par eksperimentāliem. Sliktākais ir tas, ka tie nekad nav testēti uz cilvēkiem, izņemot tos, kuriem tie tikuši nozīmēti. Amerikāņi ir kļuvuši par jūras cūciņu aizvietotājiem, tajā pašā laikā farmaceitiskās kompānijas nopelna triljonus. Kā gan līdz tam varēja nonākt?

Atbilde ir vienkārša: pēc Otrā pasaules kara tikko no cietuma iznākušos nacistu zinātniekus nolīga darbam pie farmaceitiskajiem preparātiem, vakcīnām, ķimioterāpijas un ķīmiskajām pārtikas piedevām. Šausmas, kas tika piedzīvotas vācu holokausta laikā, turpinājās mazākā mērogā par ASV naudu.

Aizdomājieties! Nav NEKĀDA IZSKAIDROJUMA tam, ka ASV farmaceitiskās kompānijas, tādas, kā “Baer”, “BASF”, “Hehst” salikuši augstos amatos notiesātus masu slepkavas. Tā, Fricis ter Mers, notiesāts par masu slepkavībām, nosēdēja cietumā tikai 5 gadus, bet pēc tam kļuva par uzraudzības komitejas priekšsēdētāju kompānijā “Baer” (tā ražo zāles bērniem un vispopulārāko aspirīnu).

Karls Bursters no “BASF” piedalījās gāzes “Ciklons-B” ražošanā (spēcīgs pesticīds, kas tika izmantots miljonu ebreju iznīcināšanā) un strādāja pie ķimioterāpijas – vislielākās gadsimta medicīniskās afēras. Kurts Bloms, kurš atzinies ebreju nogalināšanā briesmīgos eksperimentos, 1951.gadā tika pieņemts ASV armijas ķīmiskajā korpusā ķīmisko ieroču izstrādē. Vai saprotiet?

Citiem vārdiem, “ļaunās” sēklas “lielajā farmācijā”, kuras ASV pārtikas un zāļu preparātu kontroles pārvalde sauc par medicīnu, pirmo reizi tika iesētas štatos pirms 65 gadiem. Daudzi no “neprātīgajiem zinātniekiem”, kas spīdzināja nevainīgos holokausta laikā, tika nolīgti un virzīti pa karjeras kāpnēm, pateicoties ASV prezidentam, lai izplatītu to, ko mēs saucam par “rietumu medicīnu”, beigu beigās radītu slimības un gūtu peļņu no to ārstēšanas.

Jūsu priekša ir astoņu visbīstamāko zāļu preparātu saraksts uz Zemes. Tas ir īsts “karš pret vājākajiem”.

1.SSAI (selektīvie serotonīna atpakaļsaistīšanās inhibitori) – farmakoloģiska antidepresantu grupa, kas nekad nav atzīta par drošu un efektīvu, kas spējīgi pilnībā bloķēt serotonīnu, novedot pie domām par pašnāvību un pat nāvi nesošiem un  suicidāliem notikumiem.

 

2.Vakcīna MMR (masalu-epidēmiskā parotīta-masaliņu) izraisa autismu un citas nervu sistēmas saslimšanas, kā arī daudz citu  veselības problēmu. Dzīva masalu vīrusa nonākšana organismā izraisa nopietnus imūnsistēmas traucējumus. Un tad citi zāļu preparāti ar ķīmiskām palīgvielām un ģenētiski modificētām sastāvdaļām pastāvīgi uzbrūk bērna organismam, dažreiz pat ar letālu iznākumu.

 

3.Gripas vakcīna satur līdz 50 tūkstošiem uz miljardu dzīvsudraba daļiņu, papildinot formaldehīdu, nātrija glutamātu un alumīniju. Tā dažkārt var izprovocēt grūtniecības pārtraukšanos un abortu.

 

4.Antibiotikas iznīcina zarnu mikrofloru  un ievērojami novājina imūnsistēmu. Ārsti, nozīmējot antibiotikas pie vīrusu infekcijām, nodara tikai ļaunumu. Esiet uzmanīgi, lietojot antibiotikas!

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …