Home / Noderīgi / Augsts pašvērtējums pārspēj visu!

Augsts pašvērtējums pārspēj visu!


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Mihaila Labkovska (ģimenes psihologs) padomi(kurus ne vienmēr patīkami uzklausīt, bet der ievērot)

Augsts pašvērtējums kompensēs visu: pat ja cilveks nav īpaši skaists, ar labu izglītību vai talantiem, bet ja viņš patiešām ir iemīlējies sevī un pārliecināts par savu unikalitāti, tad viņš būs daudz laimīgāks un stiprāks nekā skaistie, bagātie un gudrie.

Piemēram, jūs esat efektīva blondīne, mati, nagi – viss kā pienākas. Bet tad, ja jūs kaut kur iekšienē domājat, ka jūsu deguns nav īsti labas formas vai dibens par mazu – jus esat zaudējusi gardegunainai, līkkājanai brunetei ar mikroskopiskām krūtīm. Tāpēc, ka drēbes un figūra ir ieguvums tikai tad ja jūs domājat labi par sevīm un mīliet sevi tādu, kāda esat.

Vai arī- jums ir ass prāts un teicama atmiņa, bet iekšēji jūs domājat – man vajag vēl otro un trešo augstskolu pabeigt, jo gribat iešpļaut acī vīram, kurš nosauca jūs pa stulbu vai parādīt mēli bijušajam darba devējam, kurš atlaida jūs.Šādā gadījumā jūs dzīves spēlē esat zaudējusi izbijušam “trijnieku karalim”,kurš bez šaubīšanās sevi droši un pārliecināti prezentē kā labu speciālistu.

Ja jūs protat uzcept pašus gardākos cepumus bērniem, vediet bērnus uz jūru, lasiet viņiem priekšā grāmatas, māciet valodas, bet iekšienē sevi dēvējat par sliktu māti(par jums varbūt tā kādreiz izteicās vīra māte), dzīvojat mūžīgajā vainas apziņa par neizgludinātām apakšbiksēm, jūs zaudējat mātei alkoholiķei, kura reizi gadā noperk bērnam saldējumu vai aizved uz zoodārzu. Un bērni to ļoti jūt – kad mamma ir nospiesta un jūtas vainīga un neapmierināta ar sevi.

Iemīlieties sevī!

Lutiniet sevi, piedodiet sev, ieprieciniet sevi un nekad ne ar vienu nesalīdziniet!

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …