Home / Noderīgi / Sievišķā enerģētika maksā dārgi.

Sievišķā enerģētika maksā dārgi.

Vienai jaukai jaunai sievietei ir vīrietis. Viņiem ir mīlestība. Katrā ziņa – visi vārdi ir pateikti, solījumi izpildīti. Ir droši vien vēl kādas rīcības, bet par tām sievietei nav zināms. Viņš atrisina visu pats – pēc viņa teiktā. Kas ir tas “viss” paliek aiz kadra.

Remontu taisa viņa pati, par savām problēmām dalās darbā ar draudzenēm, jo viņam taču ir savas, lielākas problēmas. Par to, ko viņai vajag viņš neintersējas un nepalīdz, jo pēc viņa domām sievietei  nevar būt nopietnu nepatikšanu. Bet viņš dāsni dod solījumus parādīt īstu mīlestību, kad viņš tikšot glā ar savām lietām. Un viņa gaida.

Kaut kur citur dzīvo vēl viena gudra un laba sieviete. Arī viņai ir attiecības ar vīrieti. Vēl viņai ir divi bērni pusaudži, bijušais vīrs, kurš gādā par materiālo pusi savai bijušajai un bērniem. Bet ar savu tagadējo vīrieti viņai ir nopietnas attiecības, tik nopienas, ka viņš pat piedāvājās saremontēt viņas mašīnu, nomainot filtrus un eļļu. Bet, kad viņš uzzin, ka remonts viņam būs jāsedz no savas kabatas, palīdzības dzirkst izgaist. Pie gultas pirkuma, kurā viņi tagd guļ, viņš arī nepiedalījās. Bet viņa vēl joprojām ar viņu tiekas.

Ir vēl kāda sieviete- kā apkārtejie domā, ne pārāk laba. Jo viņai nav vīrieša un attiecību, nav vīrieša, kurš būtu pietiekami labs attiecībām. Bet viņai ir draugi – vīrieši. Bez attiecībām, bez seksa. Nav vārdu, solījumu un kopīgās nākotnes. Ir tikai silta un mierīga tagadne. Viens no šiem draugiem saremontēja viņas mašīnu, otrs aizdeva naudu dzīvokļa remontam un sarūpēja remontstrādniekus, trešais palīdz biznesā, atrodot vajadzīgos kontaktus. Ko viņa dod pretī? Nezinu. Varbūt uzklausa, kad viņam kas sakāms, varbūt ļauj viņiem justies nozīmīgiem, dod siltumu un uzmanību. Un viņiem pietiek. Viņa uzskata, ka sievietes enerģija maksā dārgi un vīrieša rīcību pret sevi, uzskata par vertīgu maiņu.

Vai varbūt vienkārši viņa nav pieķērusies rezultātam. Viņai neviens nav vajadzīgs tik ļoti, lai paciestu un piedotu visu. Un viņa zina, ka īsto un vienīgo vajag izvēlēties, nevis pieķerties pirmajam pateiktajam “mīlu”.

 

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …