Home / Noderīgi / Dzīve attīstās pa 7 gadu cikliem

Dzīve attīstās pa 7 gadu cikliem

Katrs cikls noslēdzas ar krīzi, kas noved pie nākamā cikla.

No 0 līdz 7 gadiem
Spēcīga sasaiste ar māti. Horizontāla pasaules iepazīšana. Jūtu rašanās. Mātes smarža, mātes piens, mātes balss, mātes siltums, mātes skūpsti ir pirmās sajūtas. Periods noslēdzas ar izšķilšanos no mātes mīlestības aizsargkokona un pārējās pasaules atklāšanu.

No 7 līdz 14 gadiem
Stipra sasaiste ar tēvu. Vertikāla pasaules iepazīšana. Personības rašanās. Tēvs kļūst par partneri, pasaules atklāšanas sabiedroto ārpus ģimenes kokona. Tēvs kļūst par orientieri. Māte tiek mīlēta, bet tēvs ir jādievina.

No 14 līdz 21 gadam
Sacelšanās pret sabiedrību. Matērijas iepazīšana. Intelekta veidošanās. Tā ir pusaudžu vecuma krīze. Rodas vēlēšanās izmainīt pasauli un nojaukt esošās struktūras. Jaunatne uzbrūk ģimenes kokonam, pēc tam visai sabiedrībai kopumā. Pusaudzi vilina viss, kas “saceļas”, – skaļa mūzika, romantiskas attiecības, tiekšanās pēc neatkarības, bēgšana, anarhistiskas vērtības, sistemātiska veco vērtību noliegšana. Periods noslēdzas ar iziešanu no ģimenes kokona.

No 21 līdz 28 gadiem
Ieiešana sabiedrībā. Stabilizācija pēc sacelšanās. Pēc neveiksmes pasaules gāšanā, integrēšanās tajā, sākumā vēloties būt labākam nekā iepriekšējās paaudzes. Labāka darba nekā vecākiem, labākas dzīvesvietas nekā vecākiem meklējumi. Centieni izveidot laimīgāku pāri nekā vecākiem. Partnera izvēle un ģimenes pavarda radīšana. Personīgā kokona radīšana. Parasti periods noslēdzas ar laulībām.

No šī brīža cilvēks ir izpildījis savu misiju attiecībā uz pirmo aizsargkokonu.

Pirmā kvadrāta 4×7 gadi beigas

Pēc pirmā kvadrāta, kas noslēdzas ar sava kokona radīšanu, cilvēks ieiet otrajā septiņgades ciklu sērijā.

No 28 līdz 35 gadiem
Pavarda radīšana. Pēc kāzām, dzīvokļa, mašīnas rodas bērni. Vērtības akumulējas kokona iekšienē. Taču, ja pirmie četri cikli netika izieti veiksmīgi, kokons izjūk. Ja attiecības ar māti netika izdzīvotas kā pienākas, viņa neliks mieru savai vedeklai. Ja ar tēvu arī, tad viņš sāks jaukties jaunās ģimenes lietās. Ja sacelšanās pret sabiedrību netika izdzīvota, pastāv konfliktu risks darbā. 35 gadi ir tas vecums, kad slikti briedušais kokons var sprāgt. Tad notiek laulības šķiršana, atlaišana no darba, depresija, psihosomātiskās saslimšanas. Tad pirmais koko- ir jāatmet un…

No 35 līdz 42 gadiem
Viss sākas no nulles. Pēc krīzes cilvēks, iepriekšējās pieredzes un kļūdu bagātināts, rekonstruē otro kokonu Jāpārskata attieksme pret māti, tēvu, ģimeni, briedumu. Šis ir periods, kad šķirtajiem vīriešiem uzrodas mīļākās, bet šķirtajām sievietēm – mīļākie. Viņi cenšas uztvert to, ko gaida, ne vairs no ģimenes, bet no pretējā dzimuma.
Arī attiecības ar sabiedrību ir jāpārskata. Turpmāk darbs tiek izvēlēts pēc tā, cik tas ir interesants vai cik daudz brīvā laika tas atstāj. Pēc pirmā kokona izjukšanas cilvēks vienmēr izjūt vēlēšanos pēc iespējas ātrāk radīt otru. Jauna laulība, jauns darbs, jaunas attiecības. Ja cilvēks ir veiksmīgi ticis vaļā no pagātnes parazitējošiem elementiem, viņam vajadzētu spēt izveidot nevis līdzīgu, bet uzlabotu kokonu. Taču, ja viņš nav sapratis pagātnes kļūdas, viņš atjaunos tieši tādu pašu apvalku un nonāks pie tādām pašām sakāvēm. Tas saucas “skrējiens pa apli”. No tā brīža visi cikli kļūs par vienu un to pašu kļūdu atkārtojumu.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …