Home / Noderīgi / Dzīve nav vienkārša cilvēkiem ar jūtīgu sirdi un tieksmi visu pardomāt

Dzīve nav vienkārša cilvēkiem ar jūtīgu sirdi un tieksmi visu pardomāt


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Mēs visi domājam, ka cilvēki ar tieksmi visu pārdomāt ir apveltīti ar asu prātu, izcili funkcionējošām smadzenēm un īpašu prasmi izanalizēt visas detaļas dotajā situācijā un pieņemt lēmumus ātrāk nekā citi..

Bet tas, ko mēs nesaprotam ir tas, ka šo cilvēku prāti strādā sarežģītāk nekā mūsu. Jā, viņi varbūt pievērš lielāku uzmanību detaļām, bet dzīvot ar tieksmi visu pārdomāt var būt liels izaicinājums. Pievienojot to trauslai sirdij un gaišai dvēselei, šie cilvēki paliek trauslāki. Patiesībā, dzīve nebūt nav vienkārša jūtīgiem cilvēkiem, ar noslieci visu pārdomāt. Viņi bieži izjūt vainas apziņu, nepārliecinātību par sevi, apjukumu un trauksmi. Šeit būs 7 skarbas patiesības par šiem cilvēkiem, kuras mums visiem būtu jāzina:

Viņi par daudz klausās citu cilvēku viedokļos. Visa pārdomātāji, visu uztver personīgi. Nav nozīmes, cik ļoti tu centīsies viņiem ieskaidrot, ka viņiem nebūt nebūtu jāklausās tajā, ko citi par viņiem domā, viņi nekad neklausās. Visa pārdomātāji ir ļoti paškritiski. Tas viņiem liek ieraudzīt tikai dzīves negatīvo pusi.

Viņi vēlas būt mīlēti. Tā ir viņu galvenā prioritāte dzīvē. Viņi vēlas, lai par viņiem parūpētos, tiktu cienīti un vēlas justies vajadzīgi cilvēkiem, kas ir viņu dzīvēs. Viņi alkst pēc saiknes ar kādu. Bet tajā pašā laikā… viņi alkst, lai tiktu novērtēti. Pārdomātājiem vajag būt pārliecinātiem par sava partnera mīlestību. Savādāk viņi nekad neļautos mīlestībai. Šie cilvēki baidās no viņu siržu salaušanas. Tādēļ viņiem patīk būt uzmanīgiem.

LASI ARĪ ŠO: Pat stiprākie cilvēki nogurst būt stipri

Viņi vienmēr meklē nozīmi katrā vārdā un darbībā. Kad tu esi piedzimis ar tieksmi visu pārdomāt un trauslu sirdi, tu pierodi meklēt apslēptu nozīmi visā, ko cilvēki dara vai saka. Tu uztver visu personīgi, jo tavs prāts tevi piespiež to darīt.

Dažiem cilvēkiem viņi ir pārāk liela nasta.  Pārdomātāji lielāko daļu laika pavada paši cīnoties ar haosu viņu prātos. Viņi ir tie cilvēki, kas apšauba visu. Tie tipa cilvēki, kuri labāk pavadītu nakti, ieslēdzoties savā istabā un detalizējot savas domas, nevis ietu ārā ar draugiem. 

Viņi ir pieraduši dzīvot ar nožēlu. Jūs gribat patiesību? Pārdomātāji iet cauri ļoti garam procesam, kad jāpieņem kāds lēmums. Un vēl kas, viņi nekad nav apmierināti ar savu gala izvēli. Viņi varētu iet cauri atkal un atkal tai pašai problēmai un viņiem tāpat nepatiktu gala iznākums. Tā viņi pierod dzīvot visu nožēlojot.

Viņi saskarās ar bezmiegu. Viņu prātos visu laiku ir haoss no neloģiskām un mulsinošām domām, kuras traucē viņu ikdienu. Viņi nespēj kontrolēt, kas notiek viņu domās. Tādēļ, protams, viena no veselības problēmām, ar ko viņi saskarās ir bezmiegs. 

Viņiem ir grūti dzīvot tagadnē. Kā emocionāli pārdomātāji, šie cilvēki dzīvo analizējot visas situācijas un shēmojot iespējamos iznākumus. Viņi ir vai nu aizņemti to visu sagremojot, vai arī veidojot plānus nākotnei. Diemžēl, viņu  nogurdinošās un mokošās domas viņus attur no svarīgākā mirkļa izbaudīšanas – tagadni un šo mirkli. 

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …