Home / Noderīgi / Pat stiprākie cilvēki nogurst būt stipri

Pat stiprākie cilvēki nogurst būt stipri

Pat stiprākie cilvēki mēdz iztukšoties. Pat drosmīgākie un izturīgākie nogurst rūpēties par sevi un citiem. Tie pat nogurst no neatkarīgās dzīves, ko izvēlējušies, rēķiniem un visa veicamajiem darbiem.

Viņi nogurst no tā, ka visi ar viņiem rēķinās, kamēr viņiem nav neviena, uz ko paļauties. Viņi pat nespēj atzīt, ka kaut ko nespēj, jo visa pasaule cer un tic, ka viņi to izdarīs. Apkārtējie cer, ka ar viņiem viss vienmēr būs labi un pat neiedomājas, ka šiem cilvēkiem varētu būt personīgas problēmas, kuras vajadzētu palīdzēt risināt.

Attēlu rezultāti vaicājumam “even the strongest person”"

Pat stiprākajiem cilvēkiem vajag mīlestību un uzmanību. Nevienam nepatīk justies vientuļam. Nevienam nepatīk būt atraidītam. Dažreiz stiprajiem nepatīk būt varoņiem. Dažkārt tiem par vajag kādu glābēju, kādu, kas ir blakus, lai palīdzētu. Viņiem vajag kādu, ko saukt par labāko draugu, partneri, kādu, kas viņiem iemācīs visas tās brīnišķīgās lietas, ko lojāls cilvēks var darīt viņu labā.

Dažreiz stiprākie cilvēki salūst. Visbiežāk tad, kad visa un visu ir par daudz. Esot stipri pārāk ilgi, viņi aizmirsuši par sevi. Viņi nespēj izkāpt no gultas, jo viņu ķermenis, sirds un dvēsele ir smagi. Viss, ko viņi ir uzbūvējuši, sāk brukt, un tuvumā nav neviena, kas palīdzētu.

Pat stiprākajiem vajadzīgs pārtraukums. Viņiem vajadzīgs kāds cits, kas nes atbildību. Viņiem vajag piebremzēt, uzlādēt iekšējās baterijas, citādi tie izsmels sevi un sāpinās paši sevi. Pārmaiņas pēc viņiem nepieciešams būt neaizsargātiem un ļaut citiem izdarīt ko labu sev. Jo viņiem nav superspējas, viņi arī ir parasti cilvēki, un viņiem vajadzīgs tā arī justies.

Galu galā pat stiprākie cilvēki nogurst no būšanas stipriem, jo viņi ar šo spēku nav piedzimuši. Viņi ir iemācījušies, kā būt stipriem pašiem, sastopoties ar grūtībām, pārbaudījumiem brīžos, kad klāt nav bijis neviena, kas padotu roku. Stiprie cilvēki pat ilgojas būt tādi kā agrāk, pirms cilvēki un apstākļi viņiem iemācīja, ka neatkarīgam un stipram būt ir nepieciešamība, jo apkārtējie bieži uzgriezīs muguru un uz viņiem nevarēs paļauties.

 

Avots

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …