Home / Noderīgi / Es esmu laimīga

Es esmu laimīga

Reiz kādai sievietei uzdeva šādu jautājumu: ‘’Jūsu vīrs padara jūs laimīgu?”
Šajā brīdī vīrs iztaisnoja muguru, izrādot pilnīgu pārliecību. Viņš zināja, ka viņa sieva teiks “jā”, jo viņa nekad nebija žēlojusies par savu laulību. Tomēr viņa sieva atbildēja uz jautājumu ar skaļu “nē”!
“Nē, mans vīrs nepadara mani laimīgu.”


Vīrs ļoti izbrīnījās, bet viņa sieva turpināja: “Mans vīrs nekad nav padarījis mani laimīgu un nepadarīs. Es esmu laimīga. Vai es esmu laimīga vai nē nav atkarīgs no viņa, es esmu vienīgais cilvēks, no kura ir atkarīga mana laime.
Tā bija mana izvēle būt laimīgai katrā dzīves situācijā un katrā mirklī, kurā esmu kopā ar viņu, jo, ja mana laime būtu bijusi atkarīga no cita cilvēka vai apstākļiem uz zemes, tad man būtu nopietnas problēmas. Viss šajā dzīvē patstāvīgi mainās: cilvēki, bagātības, ķermenis, laikapstākļi, prieks un bēdas, draugi, mana fiziskā un psihiskā veselība. Es varētu šo saraktu turpināt vēl un vēl. Man ir jāiemācās būt laimīgai neatkarīgi no tā, kas man apkārt notiek. Vai man ir daudz vai maz, es esmu laimīga! Vai es izeju cilvēkos vai palieku mājās viena? Es esmu laimīga! Es esmu bagāta vai nabaga, es esmu laimīga!
Es esmu precējusies, bet es jau biju laimīga, kad biju viena. Es esmu laimīga pati sev.
Ir cilvēki, kuri saka: “Es nevaru būt laimīgs, jo esmu slims, jo man nav naudas, jo ir karsts, auksts, kāds mani apvainoja, kāds mani pameta utt.”
Es mīlu savu dzīvi nevis tāpēc, ka mana dzīve būtu vieglāka kā pārējiem, bet tāpēc, ka izvēlējos būt laimīga kā cilvēks. Es esmu atbildīga par savu laimi.


Kad es noņemu atbildību no sava vīra vai no kāda cita padarīt mani laimīgu, es atbrīvoju viņus no manis “nešanas” uz saviem pleciem. Tas padara katra dzīvi mazliet vieglāku.
Nekad nepadariet kādu atbildīgu par jūsu laimi.
Esiet laimīgi pat tad, kad ir karsti, pat tad, kad esat slimi, pat tad, kad jums nav naudas, kad dzīvē nav veicies vai ir vienkārši grūti…
Laimīgākie cilvēki pasaulē ir nevis tie, kuriem nav nekādu problēmu, bet gan tie, kuri ir iemācījušies baudīt dzīvi, neskatoties uz to, ka viss nav ideāli!

Laimīga Sieva.

 

Avots: Facebook U.Kuģis

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …