Home / Noderīgi / Tev vienmēr ir jāzin, kas Tu pats esi!

Tev vienmēr ir jāzin, kas Tu pats esi!

Izvairies no cilvēkiem, kas ar savu attieksmi pret tevi, vārdiem un rīcību, liek zaudēt Tev ticību pašam sev. Šī rakstura īpašība raksturīga cilvēkiem, kuri pilni mazvērtības paši.
Tu otram dod to, kas ir tevī.. Cilvēki, kas ir mazvērtības sajūtas pārņemti, ir pilni skaudības, nenovīdības, baiļu, ka kāds var būt vai kļūt labāks. Mazvērtības sajūtas pārņemtam ir sāpīgi redzēt blakus par sevi veiksmigakus, laimīgākus, turīgākus cilvēkus.
Protams, ka tā ir cilvēka iekšējā pasaules uztvere, ka viņš redz otru iekš kaut kā “labāka” un tas labākais nozīmē viņam – es esmu sliktāks. Tā vietā par sevi pārliecināts cilvēks priecāsies par otra atšķirīgumu, atzīs to, uzslavēs un ar prieku gūs jaunu pieredzi.
Mazvertīgajam – tā ir viņa paša liela sāpe – salīdzināt sevi ar citiem, mocīties mazvertībā un dusmas izlikt uz otru to pazemojot, pazeminot, iedvešot vainas sajūtu, noniecinot utt.


Tā ir šāda cilvēka ilūzija, ka pazemojot, pazeminot, noniecinot otru, viņš atgūst kaut cik varenību..pats savās acīs.
Tie ir viņa iekšējie procesi un nevienam ar to nav nekāda sakara. Katram savas cīņas vai uzvaras..
Tas, kurš sevī “liels”, centīsies ikvienam šo sevis varenības sajūtu iedvest, tas pacels arī otru. Jo tādam cilvēkam nav nekā, ko zaudēt. Pazaudēt var tikai sevi ar citiem salīdzinoties, sacenšoties.
Tas, kurš labi zin sevi, tam nav vajadzības pārliecināties – cik labs es esmu vai slikts attiecībā pret citiem.
Sevī mēs esam vieni un unikāli katrs savā veidā. Tik vien, kā sevi sajust..noticēt, sevi iepazīt, sadraudzēties ar sevi, iemīlēt, uzklausīt, dzirdēt..
Otrs nezin, kas Tu esi. Otrs skatās uz tevi caur sevi. Ja viņš ir ar sevi..


Tev vienmēr ir jāzin, kas Tu pats esi.
OmShanti

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …