Home / Pasaulē / Harijs beidzot paziņo, kāpēc atkāpies no karaliskajiem pienākumiem

Harijs beidzot paziņo, kāpēc atkāpies no karaliskajiem pienākumiem


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Šobrīd apspriestākais temats ir par to, kas notiek Apcienotajā karalistē.
Svētdienas vakarā Harijs piedalījās publiskā pasākumā, kurā atzina, ka pieņēmis “likteņa izaicinājumu” un viņam “nav bijusi cita iespēja”.

Harijs atklāja, ka viņi ar Meganu cerēja turpināt kalpot karalienei, taču bez valsts finansējuma. “Diemžēl, tas nebija iespējams,” viņš piebilda.
Harijs teica, ka ir “atradis mīlestību un laimi, ko meklējis visu dzīvi” ar Meganu, bet princis uzsvēra, ka viņi “nepamet” ģimeni. “Lielbritānija ir manas mājas un vieta, ko mīlu un tas nekad nemainīsies,” viņš apgalvoja.

Harijs norādīja, ka viņš izlēma pasargāt savu ģimeni no savas dzīves spiediena dēļ un, lai meklētu “mierīgāku dzīvi”. Tāpat viņš apgalvoja, ka vienmēr cienīs savu vecmāmiņu: “Mēs cerējam, ka varēsim turpināt kalpot karalienei, Nāciju Sadraudzībai un militārajiem spēkiem, bet bez valsts finansējuma. Diemžēl, tas nebija iespējams.”

AVots

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …