Home / Latvijā / Hosams Abu Meri dalījies ar svarīgu ziņu

Hosams Abu Meri dalījies ar svarīgu ziņu

Ārsts H.Abu Meri dalījies ar ziņu šajā grutajā periodā un ir gatavs nākt pretī tiem, kas nevar atļauties doties pie ārsta.

❗️❗️❗️Uzmanību ❗️❗️❗️
Mīļie draugi un sekotāji, patlaban piedzīvojam negaidītu krīzi, kas ietekmējusi daudzus: kāds zaudējis darbu, citam samazinājušies ienākumi. Šis ir laiks solidarizēties vienam ar otru.

Ir laiks domāt par citiem.
Ir laiks palīdzēt.
Arī man kā ārstam dalēji samazinājies darba apjoms. Tiesa, pakāpeniski varam atkal pieņemt mazliet vairāk pacientu, un ceru, ka pēc ārkārtas situācijas atcelšanas varēšu pieņemt kā ierasts. Jūs varat mani klātienē satikt Veselības centrā 4 un Arī attālināti: doconline.lv.

Bet, kā minēju iepriekš, zinot, ka patlaban daudziem pietrūkst līdzekļu maksāt par vizīti pie ārsta, gribu piedāvāt cilvēkiem, kuri zaudējuši darbu, kā arī senioriem, kuri nevar atļauties samaksāt par vizīti pie ārsta, saņemt manu videokonsultāciju par brīvu. Izmantojot Facebook Messenger videozvanu vai WatsApp videozvanu, katru sestdienu pl.12. Lūdzu, piesakieties laikus, sūtot informāciju man Facebook Messenger, lai varam sazināties. Būsim pacietīgi, draudzīgi un smaidīsim vairāk!
Būšu pateicīgs, ja dalīsieties ar šo informāciju ar saviem draugiem un paziņām.
Foto: Matīss Purmalis

Aplūko arī šo

Mūžībā devies Latvijas sporta Leģenda

Jānis Lūsis devies aizsaulē. Paliks mūsu atmiņā kā neatkārtojams šķēpmetējs un neaizmirstama Latvijas un pasaules …