Home / Pasaulē / Zēns piedzima ar meitenes izskatu. Kāds viņš izskatās pēc 15 gadiem pieaugušā vecumā

Zēns piedzima ar meitenes izskatu. Kāds viņš izskatās pēc 15 gadiem pieaugušā vecumā

21. gadsimtu, kā nevienu citu gadsimtu agrāk, var dēvēt par nenoteiktības gadsimtu dzimuma ziņā. Arvien vairāk sabiedrībā ir cilvēku, kuru dzimums ir ļoti grūti nosakāms, tāpēc daudzi uzdod sev jautājumu: esmu zēns vai meitene?

Unikāls zēns
2000. gadā piedzima diezgan neparasts zēns – Liams Hegartijs. Un kopumā viņš izskatījās kā parasts bērns (vidū):

Īpašs viņš bija ar to, ka katram gadam ejot uz priekšu, viņš aizvien līdzīgāks kļuva nevis zēnam, bet meitenei.

Šis fakts zēnu ļoti uztrauca, jo kā gan tas varēja būt – viņš ir zēns, bet izskatās pēc meitenes. Un neatkarīgi no tā, kā vecāki teica, ka meitenes atšķiras ne tikai pēc izskata, bet arī fizioloģiski, Liams nenoticēja un nonāca pie secinājuma, ka viņš ir meitene, kas iesprostota zēna ķermenī. 10 gadu vecumā viņš sāka izskatīties šādi (labajā pusē):

Un 21. gadsimtā cilvēki ļoti mierīgi attiecas pret šādām dzimuma maiņas lietām. Pateicoties tam Liams bez problēmām varēja mainīti vārdu un apsvēra dzimuma maiņu.
Fakts ir tāds, ka līdz noteiktam vecumam atšķirīgu dzimumu bērni var izskatīties ļoti līdzīgi. Izmaiņas notiek tad, kad iestājas pārejas vecums – tieši tad krasi sāk mainīties izskats. rezultātā, lai arī cik ļoti meitene vēlētos izskatīties kā zēns, daba dara savu.
TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Sabiedriskās ēdināšanas šausmas: labāk gatavot mājās

Fast food varbūt ir vairāki plusi, kā galveno iemeslu varētu nosaukt to, ka to pagatavo …