Home / Pasaulē / Igors Nikolājevs komentējis savu hospitalizāciju

Igors Nikolājevs komentējis savu hospitalizāciju

Mākslinieks ticis hospitalizēts ar aizdomām uz koronavīrusu.

Atgādinām, ka pagājušās nedēļas nogalē uzreiz pēc L.Ļeščenko hospitalizācijas slimnīcā tika ievietots arī I.Nikolājevs. Bet, ja Ļeščenko COVID-19 diagnoze apstiprinājās, tad Nikolājevam – nē. Par to viņš ir paziņojis pats.

“Tas ir otrais tests! Arī pirmais bija negatīvs! Un lūk, ilgi gaidītais rezultāts: COVID-19 – NEGATĪVS!” – rakstīja viņš savā Instagram. “Esmu ļoti pateicīgs saviem draugiem un kolēģiem par patiesām rūpēm un atbalstu! Paldies viesiem, kas ticēja labvēlīgam iznākumam, bija taktiski un draudzīgi. Paldies jaukajam slimnīcas kolektīvam par profesionalitāti, optimismu un līdzjūtību! Paldies ģimenei par Ticību, Cerību un Mīlestību!”

Pašā pandēmijas karstumā 8.martā Ļeščenko uzstājās ar viesizrādēm Ņujorkā, bet Maskavā atgriezās ar pārsēšanos Francijas Marseļā. Gan ASV, gan Francijā epidemioloģiskā situācija jau bija nelabvēlīga. Atgriežoties dzimtenē, dziedātājs, kuram COVID-19 simptomi vēl nekā neizpaudās (atgādinām, ka vīrusa inkubācijas periods ir 14 dienas), piektdien, 13.martā, apmeklēja Allas Krutojas, komponista Igora Krutoja māsas, dzimšanas dienas svinības, kur pulcējās viss Krievijas šovbiznesa zieds: O.Gazmānovs, I.Aļļegrova, A.Rozenbaums, A.Buinovs, Ļ.Kudrjavceva, Alsu, V.Ļeontjevs, A.Serovs, A.Loraka, A.Revva un daudzi citi. Līdz aizliegumam rīkot masu pasākumus, kas pārsniedz 50 cilvēku skaitu, bija atlikušas vien 3 dienas, tāpēc zvaigžņotie viesi priecājās, nenojaušot par nelaimi. Rezultātā daudzi tā vakara viesi tagad labprātīgi nodod analīzes uz vīrusu, bet Igoru Nikolājevu, kurš dziedāja gaviļniecei, ievietoja slimnīcā ar pneimoniju.

Aplūko arī šo

Sabiedriskās ēdināšanas šausmas: labāk gatavot mājās

Fast food varbūt ir vairāki plusi, kā galveno iemeslu varētu nosaukt to, ka to pagatavo …