Home / Noderīgi / Maģiskais skaitlis “27” naudas pievilināšanai

Maģiskais skaitlis “27” naudas pievilināšanai

Vai jūs esat kādreiz dzirdējuši par skaitļa “27” maģiskajām īpašībām? Vai saskārušies ar tā brīnumaino spēku? Grūti noticēt, bet šis skaitlis spēj piepildīt jebkuru jūsu vēlēšanos! Vai esiet gatavi saņemt to, kas jums visvairāk šobrīd vajadzīgs? Vienkāršs rituāls tam palīdzēs ienākt jūsu dzīvē.

Maģiskais rituāls ar skaitli “27”

Veikt šo rituālu spēj jebkurš cilvēks, kurš prot staigāt. Esat pārsteigti? Vienkārši kustība uz priekšu palīdzēs palaist maģiskos Visuma mehānismus un pietuvinās jūsu vēlmju realizēšanos. Šo rituālu jūs varat izpildīt pat pa ceļam uz veikalu vai, ejot uz darbu.

Vienkārši padomājiet, kā jums visvairāk pietrūkst, un iedomājieties, ka esat to jau dabūjis. Piemēram, jums ir finansiālas problēmas un jūs sapņojat no tām tikt vaļā un dzīvot, cepuri kuldams. Tad iedomājieties, ka esat paaugstināts amatā, jūs esat sācis vairāk pelnīt un rokās jums tagad vienmēr ir maks, kurš pilns ar naudu. Svarīgi, lai šī bilde būtu spilgta un piepildīta ar pozitīvām emocijām. Jums ir precīzi jāsajūt, ka visas finansiālās problēmas ir aiz muguras un vairs nav, par ko satraukties.

LASI ARĪ ŠO: Kā cieš katra Zodiaka zīme

Un tagad, nepalaižot šo stāvokli no savas iztēles, speriet soli pēc soļa, skaitot prātā: “Viens, divi, trīs..”, un tā līdz 27. Neizlaidiet iedomāto bildi no prāta, kamēr nav sperts pēdējais solis. Jūs taču soļojat pretī savam vēlmju piepildījumam! Pēc 27.soļa pārliecinoši sakiet sev, ka jums jau ir tas, ko jūs vēlējāties. Piemēram,: “Esmu bagāts. Mani ienākumi arvien aug.” Noticiet tam!

Rituāls jāveic 27 dienas pēc kārtas. Un neuztraucieties par vēlmju piepildīšanās termiņiem. Viss būs! Un jau ļoti drīz!

Droši soļojiet pretī savam sapnim un padalieties šajā rituālā ar saviem draugiem!

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …