Home / Pasaulē / Itālijā situācija dramatiska. Cilvēki nedrīkst iziet no mājas

Itālijā situācija dramatiska. Cilvēki nedrīkst iziet no mājas

Sociālajā vietnē kāda sieviete dalījusies ar aprakstu, kas šobrīd notiek Itālijā.

Visa valsts atrodas karantīnā. Slēgts pilnīgi viss, izņemot pārtikas veikalus un aptiekas. Nevienam nav ļauts pamest savu dzīvesvietu. Lai iegādātos pārtiku, reizi dienā VIENAM ģimenes loceklim ļauts doties ārpus mājas, iepriekš sagatavojot un parakstot valsts izsniegto pilnvaras formu, kurā sīki un smalki norāda, no kuras adreses uz kuru adresi dodas, iemeslu, kā arī apliecina, ka ir vienīgā persona, kas pamet dzīvesvietu un citu iespēju nav.

Pēc plkst. 18:00 NEVIENAM nekādu apsvērumu dēļ nav ļauts atrasties uz ielas. 17:00 policijas patruļas skaļrunī brīdina, ka atlikusi pēdējā stunda. Visus, kuri pēc 18:00 nolemj doties brīvsolī, ARESTĒ. Ja likumu pārkāpt nolēmuši līdz 18:00 (nav iemesla atrasties ārpus mājas vai atrodas vairāk par vienu personu no ģimenes), soda administratīvi (naudas sods).

Pārtikas veikalos ieeja tikai mazās grupās vai vispār pa vienam (ja veikalam maza platība, tajā vienlaikus atrodas tikai viena persona, pārējie gaida ārā, drošā attālumā cits no cita).

Uz valsti jau devušies papildus 4000 ASV karavīru. Iedzīvotāju vidū valda liela neziņa, joprojām nav skaidrs, kas notiks un kad situācija varētu uzlaboties.

Šāda situācija šobrīd valda Itālijā. Valdība apgalvo, ja visi paklausīs jaunajiem noteikumiem, iespējams, līdz vasarai valsts “izķepurosies”.

Uz doto brīdi Itālijā ir 17 660 saslimušo. Pacientu mirstība pieaugusi par 30%. Jaunākajam mirušajam pacientam – vien 38 gadi.

Mākslīgās elpošanas aparātu ir tik, cik ir. Tas ir skarbi, bet, jā, ārsti paši izvēlas, ko pielēgt pie tiem jeb kam dzīvot, bet kam ļaut nomirt. Priekšroka tiek dota pacientiem ar augstāku iespējamību izdzīvot.

Piektdienas vakarā Itālijai palīgā ieradusies ārstu grupa no Ķīnas, lai ar savu pieredzi palīdzētu tikt galā ar nekontrolējamo situāciju.
TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …