Home / Noderīgi / Ja uz automašīnas vējstikla pamanāt kreklu, nekavējoties aizslēdziet automašīnas durvis

Ja uz automašīnas vējstikla pamanāt kreklu, nekavējoties aizslēdziet automašīnas durvis


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Kad Ešlija Hārkere piegāja pie savas automašīnas, kas bija novietota autostāvvietā pie iepirkšanās centra, viņa pamanīja kreklu uz savas automašīnas vējstikla. Saprotot, ka šeit kaut kas nav kārtībā, viņa nekavējoties iekāpa mašīnā un aizslēdza durvis.

Ešlija mēģināja notīrīt kreklu ar vējstikla slotiņām, taču tas nenostrādāja. Ešlija daudzas reizes bija dzirdējusi par auto šoferiem, kuri neko nenojaušot sākuši tīrīt sava auto vējstiklu, un šis ir pietiekams laiks, lai noziedznieki uzbruktu upurim vai nozagtu viņa automašīnu!

Ešlija, nojauzdama situācijas nopietnību, nemēģināja noņemt kreklu no sava auto vējstikla, viņa sāka braukt savas mājas virzienā, bet pa ceļam pamanīja, ka viņai seko divas automašīnas.

“Es uzreiz pamanīju divas aizdomīgas automašīnas, kuras sāka braukt tieši tajā brīdī, kad braukšanu uzsāku es. Bet es neapstājos, lai ņemtu nost kreklu un aizbraucu līdz mājām”.

Policijas detektīvs, seržants Breds Vanlers uzzinājis par šo situāciju, paziņoja, ka Ešlijas rīcība bija pareiza.

Viņš pat ieteica vairākas lietas, kas palīdzēs nekļūt par noziedznieku upuriem.

– Vienmēr ceļojiet grupās.

– Esiet informēti par jauna veida noziegumiem.

– Ejot pastaigās centieties nerunāt pa telefonu.

– Ja pamanāt briesmas, paņemiet atslēgas un turiet tās dūrē.

– Nēsājiet līdzi asaru gāzi.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …