Home / Noderīgi / Vedot mazuli pastaigā, nepieļaujiet ŠO kļūdu! Tas var maksāt bērna dzīvību!

Vedot mazuli pastaigā, nepieļaujiet ŠO kļūdu! Tas var maksāt bērna dzīvību!


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Vasara ir ideāls laiks, lai pastaigātos ar mazuli – laikapstākļi parasti ir labi, un bērniņš var izbaudīt svaigu gaisu stundām ilgi. Tomēr daudzas māmiņas, vedot laukā mazuli karstā laikā, pieļauj muļķīgu kļūdu! Karstā laikā vecāki cenšas pasargāt mazulīti dažādos veidos.

Tomēr vērts paturēt prātā, ka ne viss, kas sākotnēji šķiet laba ideja, tiešām tāds ir. Kad valda tveice, daudzas māmiņas pārklāj bērnu ratiņus ar vieglu auduma gabalu vai marli, ticot, ka tādējādi pasargā bērniņu no karstuma dūriena. Tomēr viss ir tieši otrādi!

Kad ratiņi ir pārklāti ar audumu, gaiss tajos sāk cirkulēt daudz sliktāk. Tas noved pie tā, ka temperatūra ratiņos nevis pazeminās, bet tieši otrādi – kāpj, turklāt mazulim var kļūt grūti elpot.

Kā liecina pētījums, ja ratiņi nav pārklāti ar audumu, tajos saglabāsies stabila temperatūra, savukārt, ja ratiņi ir pārklāti, tā var pacelties līdz pat 34 ° C. Līdz ar to – nekādā gadījumā nepārklājiet ratiņus ar audumu!

Lūk, daži padomi, kā pasargāt mazuli no karstuma:

1) Ģērbiet bērnu gaiša, dabiska auduma drēbēs.

2) Mazuļa apaviem jābūt mīkstiem, tie nedrīkst berzt.

3) Mazulim noteikti vajadzīga cepurīte!

4) Pastaigā ņemiet līdzi pudeli ar vēsu ūdeni. Noteikti padalies ar šo ziņu!

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …