Home / Pasaulē / Jaunumi par Anastasijas Zavarotņukas veselības stāvokli
3062119 31.03.2017 Actress Anastasiya Zavorotnyuk is seen here at the 5th Awards Ceremony by the Film and TV Producer Association held in Moscow. Ekaterina Chesnokova / Sputnik

Jaunumi par Anastasijas Zavarotņukas veselības stāvokli


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Kā vēsta krievijas prese seriāla ”Mana mīļā aukle” zvaigzne Anastasija Zavarotņuka jau vairāk nekā divus gadus cīnās ar galvas audzēju.

Krievijas prese uzzinājusi, ka Anastasija vasaru pavada lauku mājā, kur saņem palīdzību no medmāsas un ģimenes locekļiem.

Režisors Anatolijs Demidovs redzējis aktrisi atpūšamies dārzā. Viņš informē, ka seriāla zvaigzne pārvietojas invalīdu ratiņos, bet ir pozitīva un uzsmaidījusi viņam.

Tas liek domāt, ka aktrisei ar atmiņu problēmu nav, ka viņa pazinusi vīrieti un pat pamājusi ar roku, bet nav vēlējusies iesaistīties sarunās.

Neatkarīgi no slimības slavenība turpina par sevi rūpēties – bauda masāžas, veselīgas maltītes, atpūšas svaigā gaisā.

Slimība ir ietekmējusi Anastasijass iekšējos orgānus, tāpēc ārsti aizlieguši apmeklēt baseinu vai nodarboties ar citām fiziskajām aktivitātēm – lieko svaru zaudēt slavenība pagaidām var, tikai veselīgi ēdot.Režisors ir drošs, ka Anastasija uzkrās spēkus, atgūs ierasto formu un atgriezīsies filmēšanās laukumos.

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …