Home / 112 / Jūrmalā uz neregulētas gājēju pārejas pār 4 joslām sabrauc bērnu

Jūrmalā uz neregulētas gājēju pārejas pār 4 joslām sabrauc bērnu


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

15.oktobrī uz Lienes ielas gājēju pārejas pie Jāņa Pliekšāna ielas tika sabraukts bērns.

Par negadījuma apstākļiem pagaidām ziņu nav, kā arī nav ziņu par bērna veselības stāvokli.

No aculiecinieku stāstītā ir informācija, ka negadījums varēja notikt pēc 18:00 un ir smags, notikumu vietā ieradās neatliekamā medicīniskās palīdzība. Autovadītājs(ja), kas notrieca bērnu, brauca pa Lienes ielu Slokas virzienā. Uz ceļa mētājās skrejritenis.

PAPILDINĀTS 16.10 plkst. 11:15 ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Sarmīte Skujiņas:

“Varam apstiprināt, ka 15.oktobrī plkst. 18.20 saņēmām izsaukumu uz Jāņa Pliekšāna ielu Jūrmalā, kur bija cietis bērns pēc sadursmes ar automašīnu. Bērns bija guvis vairāku ķermeņa daļu nopietnus ievainojumus, tostarp galvas un muguras traumas. Pēc neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanas mediķu brigāde nogādāja bērnu slimnīcā stabilā stāvoklī.

Nosūtījām arī jautājumus Jūrmalas domei un viens no tiem ir – Vai Jūrmalas dome un, vai Jūrmalas attīstības pārvalde šajā situācijā saskata neizdarību no savas puses?”

Aplūko arī šo

“Lido” “Vērmanītī” notikusi traģēdija, kur bojā gājusi sieviete

“Lido” restorānā “Vērmanītis” kravas liftā šorīt gājusi bojā trauku mazgātāja, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Lido” …