Home / Noderīgi / Kā izkļūt no jebkuras dzīves bezizejas.

Kā izkļūt no jebkuras dzīves bezizejas.

Divas ļoti vienkāršas aksiomas, kuras palīdzēs izkļūt no jebkuras dzīves bezizejas. Iegaumējiet šīs pieejas dzīvei un rezultātā jūs caur šo prizmu varēsiet skatīties uz jebkuru dzīves situāciju. Viedi cilvēki saka – tā darbojas Visums.

Pirmā aksioma: ja jūsu dzīvē ir ienākusi problēma, jums noteikti ir iekšējie resursi to atrisināt. Pieņemot problēmu, pieņemiet, ka ir arī tās risinājums. Saglabājas daudz enerģijas, kura parasti tiek patērēta šaubām. Kas tas ir poblēma? – tas ir kāds šķēŗslis ceļā uz laimi. Kas tas ir – šķērslis? – tas ir kāds notikums, enerģija vai doma, kura aptur jūsu dzīves spēku. Un tur, kur ir šķērslis, uzkrājas spriedze. Rodas kermeņa saslimšanas vai diskomforts. Ja esat pieņēmis lēmumu to izmainīt, tātad izmainīsiet. Agrāk vai vēlāk, bet tas notiks, jo jūsos ir spēks šo problēmu atrisināt.

Otrā aksioma – kam mēs pievēršam uzmanību, tas kļūst stiprāks. Mēs gribam atbrīvoties no problēmas un domājam par to. Un tādā veidā mēs savu spēku atdodam problēmai. Tāpēc rīkojaties savādāk – kad jūs pamanāt problēmu, domājiet par to kā jūs dzīvotu, ja tās nebūtu. Kāds jūs būtu ja šīs problēmas nebūtu? Domājiet par to, ko gribat, nevis par to no kā gribat atbrīvoties. Ja jūs domāsiet par to, ko gribat problēmas vietā, tad jūs pamanīsiet, cik daudz ir iespējamo izeju no konkrētās problēmas.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …