Home / Noderīgi / Kā sieviete nodod enerģiju vīrietim? Un kā vīrietis var nodot enerģiju sievietei?

Kā sieviete nodod enerģiju vīrietim? Un kā vīrietis var nodot enerģiju sievietei?


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Ne obligāti caur fizisko tuvību.

Daba sievieti ir radījusi, lai viņa dāvātu vīrietim radīšanas enerģiju. Un ne vienmēr caur fizisko tuvību. Caur skatienu, caur pieskārienu, caur mīļiem siltiem vārdiem, caur ēdienu, ko viņa gatavo, caur viņas rokām mazgāto veļu un caur daudz ko citu… Īstas sievietes (ne stervas, ne amazones) enerģija vienmēr ir mīlestības pret vīrieti rotāta.

Mīlestība – tā ir īpaša atslēga, kas palīdz sievietes enerģijai plūst viegli un brīvi. Sievietes enerģija atrodas it kā augstās mīlestības kokonā. Tas laistās visās varavīksnes krāsās, jo tajā darbojas pašas Ladas spēki. Tā ir īpaša burvju gaisma, kurā atrodas augstākās cilvēka apziņas visu kodolu vibrācijas.

Pēc ģenētiskās dabas sievietei jāatdod enerģija un mīlestība vīrietim, kas viņai patīk. Ja šis process tiek bremzēts ilgi, tad sievietes organismā sākas pašiznīcināšanās process. Vispirms sabruks nervu sistēma, pēc tam sāks bojāties nieres, sievietes orgāni, pēc tam viss pārējais. Ļoti bieži liekā enerģija sievietes organismā pārvēršas tauku nogulsnēs.

Daba pieprasa atdot vīrietim visu šo enerģētisko resursu. Enerģijai ir jāplūst. Ja tā tomēr atrodas stagnācijā, tad pārvēršas par īstu palēninātas iedarbības mīnu.

Savu enerģiju vīrietis var nodot sievietei ne obligāti caur apskāvieniem, skūpstiem un fizisko tuvību. Pietiek vienkārši jūsmot par viņu, un sieviete kusīs viņa enerģijā. Bet iedarbība ar skatienu var būt dažāda. Cilvēks caur acīm var nodot līdz pat 50% savas enerģijas. Tieši ši iemeslā dēļ ikonas, statujas, gleznas iegūst savu maģisko spēku. Daudziem mākslas darbiem piemīt īpašība uzkrāt enerģiju no visiem, kas par tiem jūsmo. Bet pēc tam sāk šo enerģiju atdot. Tas arī ir dziednieciskais spēks.

Tātad, jūsmojot par sievieti, vīrietis spēj nodot viņai daļu savas enerģijas. Taču jūsmošana var būt dažāda. Viens vīrietis sajūsminās par sievietes auguma līnijām un dievīgu seju. Viņš sievietē saredz nevis mātīti, bet dievišķīgu mākslas darbu, jūsmo par viņu, kā par starojošu zvaigzni, kā par spilgtu neparasti skaistu ziedu. Ja sieviete nonāk laukā, kad par viņu jūsmo kā par zvaigzni, ziedu un dievieti, viņa uzņem pozitīvo vīrieša enerģiju un kļūst vēl pievilcīgāka. Pozitīvā īstas mīlestības laukā sieviete, ja viņa ie slima, sāk izveseļoties.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …