Home / Latvijā / Kāda ģimene piedzīvo ļoti lielu nelaimi Kuldīgas pusē

Kāda ģimene piedzīvo ļoti lielu nelaimi Kuldīgas pusē

“Nekad nedomāju, ka kādreiz varētu tā arī notikt ar manu ģimeni,” ierakstu Facebook iesāk Madara, kura dalījusies ar nelaimi, kas pāris minūtēs nopostīja ģimenes mājas.

“Vakar pēcpusdienā mājā iespēra zibens. Pāris minūtēs māja bija liesmās un jau drīz vien nekā vairs nebija no mājas pāri palicis tikai gruveši.

Tētis atradās laukā pie lopiem, bet mamma istabā taisījās uz kūtī, kad tas viss notika. Mamma knapi paspēja izskriet no mājās, bet guva smagus sejas un vieglus kāju apdegumus.
Mājā iekšā palika mājas mīlulītis, sunītis Džīna, kurai neizdevās vairs izkļūt ārā. Lielu paldies izsakām valsts ugunsdzēsējiem (Kuldīgas un Aizputes), kuri ātri ieradās un cīnījās ar liesmā, lai tās nenokļūtu blakus esošajā kūtī un blakus malkas šķūnīšos,” pateicas Madara. Tāpat paldies tiek teikts vietējiem mediķiem, policistei, blakus esošajiem kaimiņiem un radiniekiem par palīdzību un atbalstu.

“Mani vecāki grib no jauna māju uzcelt. Varbūt ir cilvēki, kuri var ziedot kādus būvmateriālus, būsim pateicīgi par to,” saka Madara.

Ierodoties ugunsdzēsēji konstatēja, ka ēkas jumts ir iebrucis un deg jumta konstrukcijas 90 kvadrātmetru platībā ar ēkas pirmajā stāvā esošajām sadzīves mantām 50 kvadrātmetru platībā, par ugunsgrēku medijus informēja glābēji.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …