Home / Latvijā / Kāda sieviete nekaunīgi izturas pret kādu ukraiņu ģimeni ar bērniem

Kāda sieviete nekaunīgi izturas pret kādu ukraiņu ģimeni ar bērniem

Sociālajā vietnē “Facebook” kāds vīrietis dalījies ar stāstu, kuru piedzīvojusi kāda ģimene no Ukrainas.
Iedzīvošanās uz ukraiņu bēgļu rēķina!!!
Vieta – Ventspils! Izpildītājs – viesu namu īpašniece (pagaidām vārdu nenosaukšu, bet man ir kauns viņas un visu ventspilnieku vietā).
Īss atstāsts.

15.martā Ventspilī ieradās Ukrainas bēgļu ģimene – divas sievietes (māsas) ar diviem bērniem, no kuriem jaunākajam ir tikai 3 gadi. Kad apjautājāmies ventspilniekiem, vai kādam būtu iespējas viņus pie sevis izmitināt, atsaucās kāda Ventspils viesu namu īpašniece. Viņa laipni ierādīja istabiņu, solījās arī savādāk bez atlīdzības palīdzēt.
…bet pēc 10 dienām…
Uzzinot, ka pašvaldība un valsts pagaidām vismaz nesegs bēgļu izmitināšanas izdevumus, šī viesu nama īpašniece pieprasa no šīs ģimenes samaksu, kas par vienu istabiņu mēnesī pārsniedz divistabu dzīvokļa īres maksu pilsētas centrā! Tie ir 250 eiro, kas Ukrainā ir skolotājas mēnešalga.
Šobrīd, piezvanot municipālajai policijai un apjautājoties par citām iespējām izmitināt šo ģimeni, atbilde, ka Ventspilī vietu vairs nav. Ko darīt šai ukraiņu ģimenei?
Morāle – netēlo izpalīdzīgo, rūpju pārņemto, ja Tava “rūpju” un palīdzības mēraukla ir TIKAI NAUDA!!! Neviens nelika šim viesu namam pieņemt bēgļus, pati labprātīgi piekrita, bet tagad met “kažoku otrādi”. Tā nedrīkst spēlēties ar cilvēku likteņiem!
Šajā sakarā lūdzu ventspilniekus, kuriem ir iespēja savā īpašumā izmitināt divas ukraiņu sievietes (māsas – inteliģentas, izglītotas) ar diviem bērniem (3 un 15 g.v), lūdzu palīdziet. Ukrainietes ir ar mieru samaksāt par izmantotajiem komunālajiem izdevumiem savā uzturēšanās laikā jūsu īpašumā. Ja varat palīdzēt, lūdzu rakstiet man privāti WhatsApp vai Mesenger.
Attēls – ilustratīvs.

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …